2733
2734
عنوان

دخترهای دم بخت بیایید خواهرانه یه نصیحتی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 51 پست
برای اینکه بعضی دخترخانم هاهم نه موقعیت خونوادگی خوبی دارن نه تحصیلکرده ان نه پول نه خونواده درست حس ...

نه اونا رو منظورم نبود من مورد های اطراف خودمو گفتم عزیزم که همشون خیلی موقعیت خوبی داشتن ولی متاسفانه خیلی کوتاه اومدن و همین ها هم باعث دخالت خانواده همسر شد 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
نه اونا رو منظورم نبود من مورد های اطراف خودمو گفتم عزیزم که همشون خیلی موقعیت خوبی داشتن ولی متاسفا ...

اینا که قضیه شون فرق میکنه.من روزاول به همسرم گفتم حتی تو همسایگی خونواده هاهم نمیرم..چه خونواده خودم چه خودت..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا از شهر غریب خوشم نمیاد خودم و خونواده شوهرم و خونواده خودم تو یه شهریم با یه فرهنگ و جدا هستیم هر کی خونه خودش رفت و آمدم داریم همه چی به اندازه ش خوبه من اصلا موافق نیستم دخترا رو ترغیب کنیم از روز اول با زره و کلاه خود برن میدون جنگ...میخوایم فامیلی کنیم نه دشمنی حالا اگه طرف بد بود اون بحثش جداست ولی از قبل پیش زمینه دادن کار درستی نیست

حالا فک کن بچه دار هم شید همه شون میشن دایه دلسوزتر از مادرو میخوان بچتو تربیت کنن

اره دقیقا.... اون بچه رو بعد نمیشه تنبیهش کرد چون صدتا مادر دیگه براش پیدا میشه و اونوقت بچه پدر مادرشو عددی حساب نمیکنه چون حامی داره

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2731
نه عزیزم عحیب نیست ولی درصد کمی اینجور هستن کلا زندگی بنظرم بر اساس احتمالاته من همیشه بر اساس احتم ...

درسته حرفتون 

من خودم از اول زندگی مستقل بودم الحمدلله موفق هستم ولی توصیه نمیکنم همه راه من رو برن هر کس بر اساس شرایط و شخصیتش تصمیم میگیره

دلم واسه امضات گرفت 😞 انشاالله خدا بهت بچه گوگولی بده

عزیزدلم 

خیییییلی ممنونم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

فرقی نداره خانواده شوهر یا خانواده خودت

ادم باید مستقل بشه و اجازه دخالت نده مشکل از همسرت هست که هنوز مستقل نیست از نظر خانواده اش 

وگرنه اگه اقتدار داشت تو خانواده از همون اول کسی جرات دخالت نداشت

معمولا اونایی که خانواده ای پسر دخالت می کنند تو زندگی شون همسراشون شخصیت قوی ندارند

خانواده دختر هم هست انقدر تو گوش دخترشون می خونند که زندگی شو جهنم می کنند به خصوص خواهرا 

که خودشون تو زندگی با خانواده شوهر مشکل دارند همون روش هم دیکته می کنه به خواهر تازه عروسش

که این غلطه