2733
2739
عنوان

معذرت خواهی کنم یا نه؟

1370 بازدید | 48 پست

من با شوهرم که الان عقدیم دعوام شد و اونم بخاطر اینکه مقصرش من بودم 

حالا الان دو روز شده و من میخوام معذرت خواهی کنم اما یکی از دوستانم میگه نه معذرت خواهی نکن بزار خودش بیاد برای آشتی 

همش دو دلم میکنه 

ولی خودم میدونم من مقصرم و باید من معذرت خواهی کنم 

اون نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی خطا از شما طبیعتا شما باید عذر خواهی کنی 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
2738

اگه آدم فهمیده ای باهاش تماس بگیر بگو من فک کردم و حس کردم اشتباه از من بوده و عذرخوآهی مال همین مواقع س اینجوری بهش یاد میدی وقتی مقصریم باید پاپیش بزاریم عذرخواهی کنیم

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
اگه آدم فهمیده ای باهاش تماس بگیر بگو من فک کردم و حس کردم اشتباه از من بوده و عذرخوآهی مال همین موا ...

خودش بیشتر موقعه هایی که مقصره خودش پاپیش میزاره و معذرت خواهی میکنه

اما دوستم میگه اون مرده براش اشکالی نداره معذرت خواهی کنه ولی تو معذرت خواهی کنی پررو میشه

خودش بیشتر موقعه هایی که مقصره خودش پاپیش میزاره و معذرت خواهی میکنه اما دوستم میگه اون مرده براش ا ...

باهاش تماس بگیر و خیلی عادی حال احوال کن بعد ک دیدیش تو ی موقعیت مناسب عذر خواهی کن 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

ببین تو زندگی زناشوییت باید کاری کنی که عزت زیاد بشه و زندگیتو نگهداری. اگر اشتباه کردی معذرت خواهی کن. زن و شوهر دوست همن. رقیب نیستین که. دوستت داره عقده ای بازی یادت میده

2706