2737
2734
عنوان

خانم رزطلایی ۶۵ تاپیکت قفله

117 بازدید | 20 پست

میخواستم بگم حرف نداره تاپیکت، نمیشه قضاوت کرد چون استارتر نمیاد روراست بگه منظورش از تاپیک زدن چیه واسه مشکلش. حرف راست و نمیزنن و روراست نیستن با ماها. واسه همینه وقتی یکی موافق دلشون حرف میزنه خوششون میاد. ما هم حس ششم نداریم بفهمیم منظورش چیه😂😂 خواهشن پس با ما روراست تر باشین ( با ما به از آن باش که با خلق جهانی) 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا قضاوت مده انگار. 

من توو ی تاپیکی گفتم خب هرمادری بخاطر بچش سختی میکشه، ی ادم عصبی نوشت نههه من مث شما نبودم شیر خشک کنم توو حلق بچم شما همتون تنبلین. حالا من اصلا بچه ندارما، برا خودش میگف بنده خدا داغون بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
کلا قضاوت مده انگار.  من توو ی تاپیکی گفتم خب هرمادری بخاطر بچش سختی میکشه، ی ادم عصبی نوشت نه ...

آره بودم تو اون تاپیک😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
کلا قضاوت مده انگار.  من توو ی تاپیکی گفتم خب هرمادری بخاطر بچش سختی میکشه، ی ادم عصبی نوشت نه ...

کلا همینن

تهشم اگه دیدن دستشون به جایی بند نمیشه میگن تو که اصن معلومه آقایی

کم اورده بود به من میگفت تو معلومه مردی الهام آقا  تاپیکاتم دیدم زنونه نبود    

انگار من بیمارم جنسیت اشتباه بزنم😑

2738
آره بودم تو اون تاپیک😂

قشنگ داغون بودا زنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اونم که از یه طرف دیگه افتادیم هم درسته واقعا 😆 من قضاوت کردن بعضی ها رو میخونم انگار تازه با شوهرشون بحث شده اومدن فقط اینجا حال بگیرن حالشون خوب شه، ولی از تاپیک این خانم رز طلایی @رز_طلایی65    خوشم اومد 

دقیقا تو اقوام خانمی مدام شکایت شوهرشو میکرد پیش ما 

شب دیر میاد .پولشو خرج من نمیکنه . به حرفم گوش نمیده

بعد چند سال که آقا سفره دلشو باز کرد ...اصلا دردل نمیکرد فقط نصیحت مارو گوش میکرد میگفت چشم

فهمیدیم خانمه بسیار بداخلاقه با شوهرش .اجازه رابطه نمیده.توهین میکنه و بد دهنه

ما ۱۰ سال فک میکردیم آقا یه دیو هست

دقیقا تو اقوام خانمی مدام شکایت شوهرشو میکرد پیش ما  شب دیر میاد .پولشو خرج من نمیکنه . به حرف ...

بعضی ها درون گرا هستن و واسه همین مظلوم واقع میشن، میدونی من صحبتم با خانومایی هست که میان شکایت میکنن بعد همه راه حل خوبی میدن گوش نمیده اونی که حرف دلشو میزنه رو میگه، خب از اول بگو همدردی کنیم نه اینکه راه حل بدیم 

من نمیدونم کیو میگی ولی یک خانمی هست قهره خونه باباشه هرچند وقت یکبار میره پربازدیدها گزارش میده چی گفته و چی شنیده. خب منم متوجه شدم بسیار آدم غیرمنطقی و لجوجیه. تازه اگر تاپیکش راست باشه. مگه میشه خانواده دخترشونو حمایت کنند بعد با اون همه تحقیر بازم بمونه؟ یه جا رو دروغ میگن اونم همانا داشتن پشتوانه است.

من نمیدونم کیو میگی ولی یک خانمی هست قهره خونه باباشه هرچند وقت یکبار میره پربازدیدها گزارش میده چی ...

دروغ که متاسفانه مثل آب خوردن میگن . اینجا مدل زیاد داریم متاسفانه 😀

نه فقط مجازی تو واقعیت هم باید حرف دو طرف دعوا روشنید

بخصوص دعواهای زناشویی

اینجا که کلا طرف پشت گوشیه در بهترین حالت نصف قضایا رو یا دروغ میگه یا اغراق میکنه

کاربرا هم که شکر خدا جوگیر همیشگی هستن ، چماق به دست منتظرن یه تاپیک زده بشه یا به استارتر حمله کنن یا به اونی ک استارتر میگه

از مغز استفاده نمیکنن معمولا😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706