2733
2734
الهی. هر چی زنگ میزنم و پیام میدم ب شوهرم جواب نمیده میگم‌میخوام بچه را ببینم ج نمیده

میتونی شکایت کنی هفته یه بار حداقل دادگاه حکم میده

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوادش خیلی حمایتش میکنن بچه دوست هستند الان مادر و خواهراش دارن نگهداری میکنن از بچم

ایشالله خدا جواب خواهر ا ومادرش بده به بدترین روزا گرفتارشون کنه اگه میگفتن یه کلام ما از بچت نگه داری نمیکنیم مینشست سر زندگیش 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2728
اصلا نمیره در خواست طلاق بده میگه خودت برو از خونه بیرون کرد و درو قفل زده چند روزی

برو شکایت کن بگو از خونه بیرونم کرده من طلاق نمیخوام مهریه ونفقه هم اجرا بذار 

حضانت بچه تا هفت سال با مادره برو شکایت کن بگیر بچه رو از خدا می خوام به دلت ارامش بده و مادرشوهر و دخترهاش که دارن یه بچه رو از مادرش جدا می کنن روزی مثل تو بی قرار بچه بشن عوضیا

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
برو شکایت کن بگو از خونه بیرونم کرده من طلاق نمیخوام مهریه ونفقه هم اجرا بذار 

برا نفقه و ببرون انداختنم شکایت کردم باید منتظر دادگا باشم.

مهر اجرا نمیزارم فعلا.میخوام بیاد زندگی کنه

2740

برو پاسگاه بگو بچم گرفتن نمیذارن ببینم برو در خونه مادر شوهرت آبرو ریزی را بنداز

برو پاسگاه بگو بچم گرفتن نمیذارن ببینم برو در خونه مادر شوهرت آبرو ریزی را بنداز

من امید به برگشت شوهرم دارم

کلا آدم امید واری ام ناامید نمیشم سریع

بعد میگم اگه من ابروریزی کنم دیگه راه برگشتی برا شوهدم نیس.

امیدوارم دوباره باهم زندگی کنیم.

من بیشتر از همه بیقدار بچمم😢😢😢😢😢

من امید به برگشت شوهرم دارم کلا آدم امید واری ام ناامید نمیشم سریع بعد میگم اگه من ابروریزی کنم دی ...

خدا کمکت کنه

ایشالله خدا جواب خواهر ا ومادرش بده به بدترین روزا گرفتارشون کنه اگه میگفتن یه کلام ما از بچت نگه دا ...

واشماکه نمیدونی مشکلشون چیه همینطوری زبون به نفرین کسایی بازمیکنی که نه دیدی نه میشناسی نه خبرازمشکلاتشون داری

الهم صل علی محمد وال محمد

عزیزم شوهرت الان خیلی عصبانیه. شاید مدتها طول بکشه خشمش فروکش کنه. سعی کن تا اون موقع تحمل کنی و کاری نکنی اقدام کنه برای طلاق. خودتم اقدامی نکن. امیدوارم خدا به خاطر توبه ات همسرت و زندگیت رو بهت برگردونه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706