2737
2734

شوهرمن با برادر کوچیکش شراکتشون به هم خورد باهم قهر بود خیلی باهم ناراحتی بینشون پیش اومد تا اینکه یه جا منجر به دعواشد سر اختلافات مالی برادرشوهرم گفته بود کهشوهر من فحش ناموسی بهش داده گفته زنتو....بعد برادر زنشوبرداشته بود برده بود درمغازه شوهرم به دعوا که بیشتر لفظی بوده وبه کت‌ک کاری ختم نشده با دخالت کسبه اطراف ولی شوهرمن میگه قسم میخورم من همچین حرفی نزدم آخه اون ناموس خودمه من فقط به خودش فحش دادم تازه برادر شوهرم گفته بود اون فحش وبا اس ام اس داده ومن پاک کردم به هیچکسم نشون نداده بود وبه  همه ثابت شد داره دروغ میکه .حالا خواهر شوهرم پسرشو داماد کرده ورفته خواهر همون  جاریمو گرفته وامروز عقدشونه تو محضر پسر خواهر شوهرم رفته در مغازه شوهرم وگفته دایی به خاطر من بیا وخلاصه خیلی خواهش کرده اما شوهرم میگه نمیتونم برم چون هم برادرش اونجاست وهم برادر زنش که با شوهرم دعواکردن  .حالا من موندم چیکارکنم واقعا نریم البته به شوهرم حق میدم ناراحت باشه برادرش خیلی خیلی بیشعوره چند وقت دیگه هم بله برونشه میخوام خودم تنها برم نظرتون لطفا ببخشی طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر شوهرت واقعا این حرفو نزده برادرش مگه مریضه الکی بگه

یه چیزی بوده که زن برادره هم رفته مغازه شوهرت

آخرش برادره بیشعور شد😑😐😶

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728
عزیزم اگر شوهرت واقعا این حرفو نزده برادرش مگه مریضه الکی بگه یه چیزی بوده که زن برادره هم رفته مغا ...

عزیزم یه نفسی بکش قشنگ بخون برادر زنشو برده در مغازه شوهرم وگفته با اس ام اس فحش داده وبه هیچکس نشون نداده فحشو گفته ولی اس مسو نشون نداده همه گفته بودن اگه راست میگی چرا اس ام اس ونشون نمیدی وشوهر من اصلا اهل فحش دادن اونم از نوع ناموسیش اونم به زن برادر خودش نیست

2738
عزیزم یه نفسی بکش قشنگ بخون برادر زنشو برده در مغازه شوهرم وگفته با اس ام اس فحش داده وبه هیچکس نشون ...

اینکه کار نداره ثابت کردنش . بگو برو پرینت  اسمسات رو بیار اگه ما فحش دادیم . معلومه چرت میگه . 

دوستای گل در خواست دوستی قبول نمی کنم 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
آره خواهر شوهرم دوبار زنگ زده البته به من 

اگه تونستی شوهرتو راضی کنی باهم برید.اگه نه تنهایی اصلا نرو

در ضمن اگه رفتین خیلی شاد و خوشحال باشین و با اونا سرسنگین

اگرم نرفتید زنگ بزن به خواهرشوهرت بگو که نشده و صلاح نیست.و ازش معذرت خواهی کن

اگه تونستی شوهرتو راضی کنی باهم برید.اگه نه تنهایی اصلا نرو در ضمن اگه رفتین خیلی شاد و خوشحال باشی ...

اره به شوهرم گفتم پس فرداشب بریم خونشون یه جعبه شیرینی بگیریم بریم تبریک بگیم بیایم

2706