2737
2739

دارم کیک درست میکنم  میخوام با فوندات تزیینش کنم کار با خمیر اول بارمه.تا دو روز تو یخچال خراب نمیشه خلاصه هرچی میدونید ممنونم راهنمایی کنید    

اگه خمیرو خودت درست کرده باشی سفت میشه|:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ن گلم اماده س . یعنی غیر اون سفت نمیشه

نه فک نکنم چیزیش نمیشه فقط باید توی ظرفی باشه که هوا بهش نرسه 

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
ن گلم اماده س . یعنی غیر اون سفت نمیشه

نه فک نکنم چیزیش نمیشه فقط باید توی ظرفی باشه که هوا بهش نرسه

درست . راستی اولم باید خامه کشی کنم اره بعد با فوندات تزیین 

اره

2740

سلام عزیزم

بهتره کیکتون رو با گاناش کاور کنید بعد با فوندانت روش کارکنید

خامه باعث میشه فوندانتون اب بشه 

مگر اینکه خامه رو یک لایه خیلی نازک بکشید و بعد بذارید فریزر .وقتی فوندانت رو باز کرده بلافاصله کیک رو از فریزر دربیارید و فوندانت رو روش بکشید .

برای باز کردن فوندانت بهتره روی میز پودرنشاسته ذرت بپاشید برای اینکه فوتدانت نچسبه 

حتما فوندانت رو درپلاستیک بذارید و درظرف دربسته باشه.درمعرض هواباشه خشک میشه 

سلام عزیزم بهتره کیکتون رو با گاناش کاور کنید بعد با فوندانت روش کارکنید خامه باعث میشه فوندانتون ...

من الان ک نمیتونم با گاناش کاور کنم .اره یه لایه نازک خامه کشی میکنم یعنی تا بپ24ساعت دیگه فوندام خراب میشه

سلام عزیزم بهتره کیکتون رو با گاناش کاور کنید بعد با فوندانت روش کارکنید خامه باعث میشه فوندانتون ...

مریم جون خودت با فوندات کار کردی. میتونی بیشتر از این راهنماییم کنی گلم.میخوام شوهرمو سوپرایز کنم ک حداقل کارم خوب باشه

اگه یک لایه نازک خامه کشیدید مشکلی پیش نمیاد .اگه فوندانت رو نکشیدید روش .بذارید دیرتر فوتدانت رو بذارید .مثلا عصر روش فوندانت بکشید

.بعد فوندانت چون شیرین هست و خامه هم شیرینه خیلی با هم دل رو میزنه.

ولی با گاناش مخصوصا اگه تلخ باشه بهتر میشه .

2706