2733
2734
عنوان

دعوا و قهر کردن

125 بازدید | 15 پست

ما ۵ساله دوستیم خیلی همو دوس داریم خیلی و ناخن های من کاشته به این اجازه که جلف نباشه هیچ وقت و این دفعه چون چشن دوستم بود یکم طرح دار شد گفته بود فرنج بزن نه هیچ مدل دیگه ای دیشب دید از اون تا حالا باهام حرف نمیزنه و گفت تا در نیاری نمیزارم جایی بری حالا چیکار کنم بچه ها؟اخه اینم شکل فرنچه 

حالم خیلی بده خیلی جشن دیشب از دماغم در اومد 

تازه امروز دانشگاه دارم گفت حق نداری با این ناخونا بری حالا دوستمم خونه ماست چطوری به دوستم بگم که نفهمه و نرم یونی؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هنوز دوستین و تکلیف تعیین میکنه ? یه ذره واسه خودت و عقاید و نظراتت احترام قایل باش

خب متقابله اخه از اول اینطوری بوده اشتباهه؟

من وقتی شوهرم روم غیرتی میشه خیلی دوست دارم .میفهمم که دوسم داره وبراش مهمم . تو هم معلومه براش مهمی

اره خیلی غیرتیه 

2738

دوستین اجازه نمیده بری دانشگاه با اون ناخون؟؟!!

با تجربه ای که من دارم اصلا نزار تو این دوران که هنوز کاره ای نیست بهت امر و نهی کنه.عاشقین که باشین این دلیل نمیشه ایشون اراده شمارو دستش بگیره..شما الان پدر مادرتون باید بگن چکار کنی و نکنی نه ایشون...از اول بهش اجازه مداخله دادی و ضعف نشون دادی الان این شده...تازه اینم بگم فردای عقد ت دقیییقا فرداش چنان رفتارش عوض بشه و روت در بیاد که بگی این همون ادمه که من ۵سال باهاش بودم و نشون نداد!

چون خرش از پل گذشته...

خوب اینکه نمیزاره تنها جایی بری با اونکه دوست نداره زیاد ظاهرت تو دید باشه فرق میکنه

نه بابا من همش بیرونم تنها و با دوستام و هر جا بخوام میرم 

2706