2737
2739
عنوان

رفتن به قبرستان

12913 بازدید | 137 پست

حتما بخونید و به دیگران این اطلاعات رو بدید🙏

دوستای گلم ما موجودات زنده به خودمون انرژی های متصل داریم که وقتی می میریم اون انرژی ها بالای جسد ما قرار میگیره از ما جدا نمیشه! 

غذایی که میخوریم نصفش داخل بدن تولید انرژی و نصفش به صورت انرژی ازاد و متصل به ما قرار میگیره 

کلاممون!! صحبت ما کلام ما اگر کلمه های پوچی باشه مثل دروغ و... وصل به انرژی های پوچی میشیم و جذب اونارو میکنیم 

اگر صفات خداوند گفتن نماز و خوندن قران و... از این دسته کلمات باشه وصل به انرژی خداوند میشیم 

برای محاسبه اعمال ما این انرژی ها رو سبک سنگین میکنن و اونایی که بر پایه حق است رو سنگین تر و اونایی ک پوچی هست رو بی وزن و سبک هستن

حالا نکته اینجاست دقت کنین 

قبرستان پر از جسد و پر از انرژی های منفی 

جایگاه تمام انرژی های منفی هست حتی اجانین 

انسان هایی که با انرژی بیماری ، مصیبت ، انرژی های منفی فوت شدن و اون انرژی ها تا ۲ متر بالای جسد اونا هست و انسان بع راحتی بی اختیار اونارو جذب میکنه و میاره خونهو بیماری های مختلف و مصیبت و و و..... شیوع پیدا میکنه 

( این اساس خلقت زمینه که دورش انرژی احاطه شده و ۲ انرژی کل وجود داره 

انرژی از خداوند و از غیر خداوند) 

دوستان من خودم یکی از نزدیکترین و عزیز ترین فامیلامون یک هفته پیش فوت کردن فکر نکنین یه بی عار داره این مطالبو مینویسه 

تاپیکای من فقط برای رضای خدا و اگاهی دادن به دیگران هست 

منظور از این تاپیک اینه که هرروز هفته نرید قبرستان حتی الامکان ماهی یکبار یا چند هفته یکبار 

خوندن قران انرژی های مصیبت ، تنگی روزی ، جادو ، سحر ، چشم زخم ، بد شانسی ، کم هوشی ، بچه دار نشدن ووووووو...... تمام انرژی های منفییییی اژ شما قطع میکنه 

توو ۳۰ روز بخونین به فارسی روزی ۱ جز 

کسی که اعتقاد نداره انجام نده هر زبانی هستین به همون زبان بخونین که متوجه بشین 

من خوندم معجزه دیدم به شما هم پیشنهاد میکنم و خیلیای دیگه که انجام دیدن معجزه دیدن 

در پناه خدا باشید انشاالله ❤❤🙏🙏

الکی میگه|:😐

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجانین تو قبرستون چی کار میکنن😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

اجنه خودش جمعه... اجانین چیه دیگه😂

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اجنه خودش جمعه... اجانین چیه دیگه😂

هیچی نگو جدیده😁

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

رفتن به قبرستان و دیدن احوال مردگان و فکر به قیامت و اعتقاد پیدا کردن به معاد ثواب داره

چرا اینقدر چرت میگی انرژی چیه بگو روح

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
هیچی نگو جدیده😁

😂😂😂

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738

اتفاقا من با یه عده از اقوام دم غروب رفتیم سر مزار پدرشون که تازه فوت شده بود قبرستون تقریبا کسی نبود واقعا آرامش خاصی داشت مرده ها که به کسی اسیب نمیزنن این زنده هان که انرژی منفی دارن

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
رفتن به قبرستان و دیدن احوال مردگان و فکر به قیامت و اعتقاد پیدا کردن به معاد ثواب داره چرا اینق ...

از انرژی گفتنت معلومه عصو یه فرقه ای 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
اتفاقا من با یه عده از اقوام دم غروب رفتیم سر مزار پدرشون که تازه فوت شده بود قبرستون تقریبا کسی نبو ...

هزارن لایک بر تو درود امون برتو

2706