2733
2734

مامانم راه دوره پاشم دردمیکنه میخواد بیاد خونه ما براهمین میگه تا برف و بارون نیس بیام خریدکنیم ولی شوهرم میگه حالا زوده و ادم از ایندش خبرنداره خدانکرده ی اتفاقی نیفته بمونه رو دستمون بنظرتون چکارکنم حرف شوهرموگوش کنم یا بگم مامانم بیاد سیسمونیو بخرم 

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخر،یاد اون داستانه افتادم ک میگه هرکی چتر با خودش میبره به باریدن بارون ایمان داره

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2740
همون ماهی که جنسیت رو فهمیدم یراست رفتیم بازار خرید کردیم کاری به شوهرت نداشته باش راحتی مامانت مهم ...

اهوم...راس میگی

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

من همه چی خریده بود.انقد ذوق داشتم..به شوهرت بگو اینجوری فکرنکن شوهرمنم حتی یه حفت جورابم نخریدازاول همش گفت حالامیخریم.مادرشوهرمم اومدگفت بعدزایمان بخرین زودنخرهیچی 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت