2733
2734

وزنتون نباید زیاد باشه bmi پایین اما اگرم خواستی اسلیو کنی حتما از دکتر مهدی هاشم آقایی مشاوره بگیر
تو کارشون جزو بهترین ها هستن عزیزم
این پیج اینستاشون هم شماره هم نمونه کاراشون داخلش
آدرس:
بلوار ایت الله کاشانی،نبش گلستان شمالی،ساختمان پزشکان(پلاک ۲۹)،بلوک ۳،واحد پنجم تلفن:
۰۹۳۳۱۵۶۳۰۰۳

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیتونی رژیم بگیری ورزش کنی؟ مادر دوستم انجام داده ولی پوستش داغون شده موهاش همش ریخته. فامیل یه دوست دیگمم انجام داده اونم همش مشکل معده داره همش مریضه،لاغر که شد یه پاش کج شده دور از جونتون

کی انجام دادین؟ برگشت نداشت؟  من مدام در حال خوردنم یعنی جواب میده واسه من؟

بی ام ایت کمه ، احتمال اینکه دکترقبول کنه کمه ما ۵ ساله اسلیوکردیم خیلی راضی هستیم

الان خیلی خوابم میاد فعلا بای

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2738
اسلیو کردن یا بای پس؟

حرفایی که میشنوی همش چرته برو جلسات عمومی دکترا بعدبرو توی گروهای اسلیو بهتر اطلاعات میگیری 

اخه کج شدن پا چه ارتباطی به عمل اسلیو داره خوابو ازسرم پروند

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
وزنتون چقدره عزیزم

80، هیچ رقمه هم پایین نمیاد ، بر اثر تغییرات هورمونی هم مدام پر اشتها میشم و خلاصه اوضاع خرابه. تازگیها هم قند و چربیم زده بالا. رژیم و ورزش جواب نداده بیست ساله

80، هیچ رقمه هم پایین نمیاد ، بر اثر تغییرات هورمونی هم مدام پر اشتها میشم و خلاصه اوضاع خرابه. تازگ ...

برای وزن هشتاد میخواید اسلیو کنید؟😯😯 عزیزم زیز نظر یه دکتر تغذیه خوب و دکتر غدد میتونی مشکلتو برطرف کنی

2706