2733
2734
عنوان

من واقعا سردرگم شدم نظرشما چیه

117 بازدید | 14 پست

جدیدا یه سری دخترارو میبینم که خداییش از حق نگذرم نه قیافه و هیکل دارن نه تحصیلات نه اخلاق درست حسابی نه مهربونی

بعد 5/6سال با یه پسر دوستن و اخرم باهاش ازدواج میکنن

ازشونم ک میپرسی تو دوران دوستی رابطه داشتید میگن نه

پس چرا هرکی به ما رسید که خداییشم از اون دسته دخترا خوشگل تر و تحصیل کرده تر و مهربون تر بودیم

2/3ماه اول رابطه خواست و ماهم قبول نکردیم ول کرد رفت

واقعا راز موفقیت این دخترا چیه بنظر شما؟

فک کنم تو دوران دوستی هر چی پسره میگه بگن چشم نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برعکس هرچی بگه باید جواب سربالا بدی

هر کم محلی کنی بهتره

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2738

والا من شوهرم یک ماه باهام دوست بوود اومد خواستگاریم تعریف از خود نباشه خوشگلم ولی اون موقعه واقعا خیلی لاغر بودم یعنی هیکل صفر.ن پیشنهاد چیزی داد ن چیزی خواست  گفت بدون تو نمیتونم واقعا عاشقت شدم . الان ۴ سال از ازدواجمون میگذره هیکلم رو فرم اومده و یه پسر ۵ ماهه دارم .برات ارزو میکنم کسی سراغتونو بگیره ک تو یک نگاه عاشقتون بشه و خوشبختتون کنه. 

والا بی محلی ام میکنی بدتر میره  میگه نامهربون بود محبت نکرد و..

من تا جایی ک میدونم بی محلی جواب میده

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

من ازون دسته ادمهایی هستم که تو گفتی 

من قیافه ام خیلی معمولیه دماغمم عمل نکردم، اهل ارایشم‌نیستم اصلا،  قدمم کوتاه ولی چاق نیستم و نسبت به قدم خوش هیکلم،   تیپم هم ساده است ، 

در کل در نگاه اول هیچ‌چیز چشمگیری ندارم که بخواد پسری خیلی خوشش بیاد کلا معمولیم، اخلاقم هم خوب نیست زود عصبانی میشدم و‌گریه ام میگرفت و دعوا می کردم چ

دوست پسرمم هیچ وقت رابطه نخواست ازم ، ولی من خودم بیشتر مشتاق بودم ، 

ولی خودم و دست بالا میگرفتم و همه اش از  مسافرتهای خارجی خودم و خانوادم میگفتم و اینکه بالا شهر بودیم کلا براش کلاس میذاشتم

اون‌مال یه شهر دیگه بود قیافه و تیپش خیلی خوب بود و تحصیلات مون در یک سطح بود، ولی خانواده من با پرستیژ تر بود و بعد ۴ سال ازدواج کردیم 

2706