2737
2734

من شوهرم بهم خیانت کرده قبل خیانتاشم همیشه می گفتم حداقل دو سال بعد ازدواج بچه میخوام قبل خیانتش می گفتم سال۱۴۰۰ ولی اون مخالفت میکرد تا اینکه خیانتش رو شد تنها شرطم این بود که شاید برا ۵تاده سال آینده هم بچه نخوام اون موقع قبول کرد الان با گذشت یک ماه از اون قضیه میگه من بچه میخوام نهایت تا عید صبر میکنم بعد اون بچه میخوام منم میگم نه من باهات شرط کردم میگه اشتباه کردم قبول کردم من سنم جوری نیست که صبر کنم ببینم تو کی دلت میخواد من میگم من فعلا امادگیشو ندارم میگه تو چیکاره ای من بخوام تو نمی تونی نخوای حق با منه حالا چیکار کنم خیلی بی منطقه میگه شرعی و عرفی حق بچه با منه تو نمی تونی بگی نه منم گفتم مگه قراره بری لپ لپ بخری تا از توش بچه بیاد اگه لپ لپ برو چندتا بگیر با این آدم چه برخوردی باید داشته باشم واقعا من از آینده میترسم از بچه ای که بی گناه پا تو این دنیا بذاره 

حق داری بهش بگو بچه نباید یه بابای خیانتکار داشته باشه خیلی مسئولیت پذیری! بچه هم میخای؟

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اولش میخاسنم بگم خب منم شوهرم گف بچه بچه

ولی دیدم بهت خیانت شده و اینا

فقط نزار بچه بیاد تو زندگیت

یواشکی قرص بخور

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706