2733
2734
عنوان

فارکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3630 بازدید | 50 پست
منم میخوام اطلاعاتم خوب بشه. تحقیق کردم میگن بورس الان خوب نیست فقط فارکس سرمایه گذاری با دلار و سود ...

درخواست شما قبول شد پیام بدید

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم من می خوام شروع کنم پول بزارم جواب میده ؟

ببین چون دلار گرونه زیر 1000 یا 2000 تا نباید شارز کنی 

و اولش حتما باید یاد بگیری و بعد اقدام کنی به کار کردن 

یعنی حداقل باید 6 ماه با حساب دمو کار کنی. یا کلا بدی کسی برات کار کنه 

من شوهر 10 ساله این کارو انجام میده 

واریز و برداشت هم خودش انجام میده

ببین چون دلار گرونه زیر 1000 یا 2000 تا نباید شارز کنی  و اولش حتما باید یاد بگیری و بعد اقدام ...

الان حدود ۲۰ میلیون دارم بعدش هم دو ماه دارم کلاس میرم دمو هم کار می کنم.... کانال خاصی شوهرتون نمی شناس معرفی کنن .... بیشتر ترسم این که پولمون بخورن یا مثلا تحریم بشیم یا کندلها دست کاری کنن از این جور شایعات

الان حدود ۲۰ میلیون دارم بعدش هم دو ماه دارم کلاس میرم دمو هم کار می کنم.... کانال خاصی شوهرتون نمی ...

وااا چه حرفا کی پولتو بخوره. کی کندلارو جابه جا کنه. حرفت بیشتر شبیه جک بود 

زیر 1000 دلار شارژ نکن. و حتما حتما حتما حجم کم بزن خیلی کم 

کانال هست ولی کمترین مبلغش ماهی 1 میلیونه که سیگنال میده. 

تو تلگرامت فارسی سرچ کن. بزرگترین گروه فارکس 

اونجا از بچه ها کمک بگیر 

با ثبت نام در آلپاری در سایت کارگزاری حامد عمادی و استفاده از تجربه بدست آمده در طول سالهای زیاد، ما به مشتریان خود از جمله از ایران طیف گسترده‌ای از خدمات با کیفیت و سرویس‌های نوین برای معاملات آنلاین در بازار فارکس ارائه می‌دهیم.

آموزش تحلیل تکنیکال بازارهای مالی (فارکس)‌ توسط مدرس با سابقه خانه سرمایه

با تدریس گام به گام استاد ایمان  اختر با سابقه 18 ساله آموزش و تحلیلگر ارشد شرکت های بورسی، دارنده مدرک QAL  از انگلستان، فوق لیسانس اقتصاد و مدرک فنی و حرفه ای درآمد دلاری از فارکس خواهید داشت بازاری با ثبات و 24 ساعته که واریز و برداشت خود را از طریق ( web money) به آسانی انجام خواهید داد که بهترین جایگاه برای سرمایه گزاری است که جهت دستیابی به این هدف باید دانش و مهارت کافی داشته باشید که در این مسیر با برگزاری کارگاه های معامله گری و پشتیبانی رایگان با  شما عزیزان همراه هستیم.

09383357239

آموزش های کلاسیک

آموزش خطوط حمایت و مقاومت

آموزش تحلیل هارمونیک

آموزش به سبک الیوت

کار با ابزارها و اندیکاتورها

رسیدن به پلن و سیستم های معاملاتی موفق

آموزش مدیریت اکانت

صفر تا صد آموزش در 15 جلسه ( یک جلسه 3 ساعته در هفته )

برگزاری آزمون  و ارائه مدرک از QAL انگلستان

قیمتی بسیار مناسب و در صورت عدم رضایت شما از جلسه اول آموزش هزینه ای از شما عزیزان دریافت نخواهد شد

2706