2737
2734
عنوان

دایی بی احساس

176 بازدید | 16 پست

سلام

یه دایی دارم که سال هاست خارج ایرانه و تو اروپا زندگی می کنه.

خیلی سعی کردم باهاش رابطه خوبی برقرار کنم. براش از پول تو جیبی خودم و شغل های موقتی که گاها داشتم، تابلو فرش، آجیل، صنایع دستی مثل گلیم و رومیزی های خیلی شکیل و لباس های محلی برای خودش و دختر دایی عوضیم و زنداییم... فرستادم. 

طی این 5 سال گذشته بیش از 20 میلیونی خلاصه برای اون ها با هزینه ارسالش جنس دادم.

اولا یه بار قرار شد برم برای دیدنشون بعد کلی هزینه و .... برام دعوتنامه 14 روزه فرستادن و بعد هم زنگ زدن که دارن خودشون می رن مسافرت و نمی تونن پذیرام باشن.

در حالی که همون موقع پسر دایی (اون یکی داییم) رفته بود پیش شون و کلا قضیه سفرشون دروغ بود.

جدای از این ها تا حالا هیچی برام نفرستاده.

حتی یه بار هم بهم زنگ نزده. همیشه من اونم به اصرار مامان بزرگم این اواخر بهش زنگ می زنم.

نمی دونم چه دشمنی با من داره.

وقتی یکی دو سالم بوده رفته. 

به نظرتون مشکلش با من چیه؟

لطف مکرر=حق مسلم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب بیخیالش شو

تجربی میگم ها

وقتی اونا ما رو نمی خوان چرا خودمونو اذیت کنیم

ما که عطای رابطه با دایی ها رو به لقاش بخشیدیم الانم راحت دغدغه اشونو نداریم

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
تو چرا با این وجود اینقدر بهش میچسبی ولش کن

الان که ولش کردم ولی گاهی مادربزرگم که مشکل قلبی داره گیر می ده و ولم نمی کنه.

ولی قبلا خب دوست داشتم محبت بین مون باشه. مثلا داییمه.

احتمالا فكر ميكنه دو فردا ديگه ازش كمك ميخواي براي اقامت تو كشور خارجي 

فکر نمی کنم چون می دونه اینجا وضع زندگی خوبی دارم. به جز اون هر کشوری بخوام می تونم برم از نظر مالی و حمایتی مشکلی ندارم. فکر نمی کنم این مورد باشه چون مادربزرگم از ریزترین جزئیات زندگی و درآمدمون در جریان می ذارتش.

خوب بیخیالش شو تجربی میگم ها وقتی اونا ما رو نمی خوان چرا خودمونو اذیت کنیم ما که عطای رابطه با د ...

می دونی حق با توئه.

ولی دشمنی با کسی که اصلا ندیده اونو و فقط هم بهش محبت کرده و هزارتا کار براش اینجا کردم برای چیه؟

مثلا سر خونه پدر زنش وکیل براش گرفتم و ......

این دشمنی سر چیه؟

2738
می دونی حق با توئه. ولی دشمنی با کسی که اصلا ندیده اونو و فقط هم بهش محبت کرده و هزارتا کار براش ...

باور کن دقیقا می فهمم چی میگی

اصلا توی یه برهه ای چنان با ما دشمن شدن و چنان یه دفعه از ما بریدن ما گیج می زدیم که خوب چرا

تازه فهمیدیم زنهاشون ارتباط با ما رو دوست ندارن فقط خانواده خودشون

دیگه هم از وقتی فهمیدیم اصراری نکردیم دروغ نگم دلمون براشون تنگ میشه ولی اهمیتی نمی دیم

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

عزیزم میفهمم چی میگی منم ازین فامیلهای بی احساس عوضی زیاد دورم دارم خودم ی دایی دارم که تا فهمید بهم ارث رسیده منو برای پسرش خواستگاری کرد بعد ج رد دادم گفت بیا باهام شریک شو بعد ک قبول نکردم گفت بهم پول قرض بده الانم دوسال ندیدمش تو ی شهرم هستیم باهم قطع رابطه ایم کلا دنبال سو استفاده ان بعضیا ولشون کن بذار بمیرن راحت شیم ک انقد آشغالن منکه اصلا فک میکنم ندارم نه دایی نه خاله 

باور کن دقیقا می فهمم چی میگی اصلا توی یه برهه ای چنان با ما دشمن شدن و چنان یه دفعه از ما بریدن ما ...

چی بگم؟؟؟

حالم ازش بهم می خوره. مخصوصا اون دختر دایی گهم. دختره عن یه بار افتخار داد تو اسکایپ اومد گفت سلام و رفت. عین این معتادا لباس پوشیده بود و آرایش کرده بود.

چی بگم؟؟؟ حالم ازش بهم می خوره. مخصوصا اون دختر دایی گهم. دختره عن یه بار افتخار داد تو اسکایپ ا ...

ایراد نداره تو به مهربونی خودت ببخش

از من می شنوی بزارش کنار واسه همیشه اینقدر روحت آرامش میگیره

2706