2737
2734
عنوان

مذهبیا بیان

132 بازدید | 17 پست

اگه یه نفر که نمیشناسمش ولی میدونم پسره از رو پردفایلش تو تلگرام پیام بده درجا بلاکش کنم یا بگم شما؟

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان این سوالی مذهبی بود 😄😄😄😄😄

نه چون یه سریا دوست دارن چت کنن همینطور الکی با نامحرم

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
مذهبیا الکی با نامحرم چت نمیکنند ؟😄😄😄

اونایی که واقعا مذهبین نه

2738
والا دور از جون شماها با شماها نیستما این روزا از مذهبی های مسلمان نما خیلی چیزا دیده میشه 

اونا یا منافقن یا ریا کار

شایدم نادان و جاهل

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
والا دور از جون شماها با شماها نیستما این روزا از مذهبی های مسلمان نما خیلی چیزا دیده میشه 

من خودم مذهبی هستم ولی این حرفتو قبول دارم یه سری فقط به نماز و روزه اعتقاد دارن دیگه هر غلطی که میخوان میکنن. اینا آبروی اسلامو میبرن

تو بیا و بمان ... 💜
من خودم مذهبی هستم ولی این حرفتو قبول دارم یه سری فقط به نماز و روزه اعتقاد دارن دیگه هر غلطی که میخ ...

والا من یه چیزایی دیدم که میگم خدایا خودت ببخش که به اسم و راهت چه کارایی که نمیکنند 

2706