2733
2734
عنوان

وباز هم قضیه فامیل بیشعورمون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1871 بازدید | 104 پست
بچه هاشم که ادمو درسته قورت میدن..یه بشین نمیگه بهشون 😑😑😑

ببرشون تو اتاق یواشکی بزنشون یا بترسونشون از جنی عولی لولویی

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دختر خالم وقتی میاد خونم کل خونه کم ها دستشوی یخچال فریزر همه جا میگرده حتی زیر فرش نگاه میکنه که یه عیب ببینه پشت سرم حرف بزنه ..همیشه هم بی خبرمیاد خونمون میگه میخوام ببینم خونت همیشه تمیزه ..به دختر یه سالشه میگه مامان بابا دعوا میکنم همو میزنن؟؟,مامان کتک میخوره بچم میگه چی وای بعد گریه میشه 

گیر میده بیست بار میپرسه 

بمرسه صد بار بپرسه اصلا

بگو وای چقدر سوال داری تو.خودت خسته نشدی

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

دختر عموم ، در حدی فضوله که اگه جوابشو ندی ذهنش میترکه یک فانتزی میسازه برا فضولیش همونو همه جا هم پخش میکنه، مثلا من تو دوران مجردی از زبون چند تا دختر دیگه فامیلمون فهمیدم که خودم سه تا دوست پسر دارم، خونه مجردی با دوستام گرفتم، دو تا خط دارم، مامانم با داییام دارن ارثشونو جدا میکنن، بابام سفر خارج زیاد میره، خواهرم خواستگاراشو رد نمیکنه خودشون میرن، همه ی اینا رو نمیدونم از کجاس در آورده بودپخش کرده بود 

تازه آدرس دو تا از سه تا دوست پسرامم داشت 😐😐😐

2706