2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون من میگرن دارم؟؟

112 بازدید | 28 پست

خیلی سرم درد میکنه ب نور حساسم ب چشمم میخوره بدتر میشم از بو دود سرخ کردنی بدم میاد .سمت چپ سرمم بیشتر درد میکنه میزنه ب چشم چپم کلافم کرده ۷ ساله مهد کودک کار میکنم فکر کنم اعصاب روانم داره بهم میریزه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میتونه میگرن باشه تشخیصش بادکتره ،من سه ماه دارو خوردم خداروشکر کمی بهترم سردردای وحشتناک داشتم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738

دکتر مغزواعصاب برو امیدوارم خوب شی 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

اره میگرن همه این نشونه هارو داره اگه توسرت نبض میزنه و حالت تهع هم داری حتما میگرنه

بهارم دخترم دست طبیعت اگر از ابرها گوهر ببارد وگر از هر گلش روید بهاری بهاری زیباتر از تو نیارد
2706