2737
2734
نیومدن ایشون ربطی به 313 نفر نداره حتی ممکنه این افراد مرده یا شهید شده باشند مهم کل دنیاست باید نیا ...

بابا ولمون کنا

خوش باش با اعتقاداتت 

منو ریپلای نکن

عجب گیری کردیما

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
مرسی گلم شمام موفق باشی...درسته کم خوابی داریم ولی در عوض از وقتمون استفاده میکنبم غصه نخور😊😊😊

اره کم خابیم ولی بانوان خیاط هنرمندن هنررررررمند مشالا بهمون😊الان در حال حاضر کار ماسویشرته.براشوهرم ی دونه دوختم اوردم ازجونش بیشتردوسش داره😊

تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خفه شو بیشعور به اعتقادات شیعه ها توهین نکن امام زمان بزنه به کمرت نفهم

چه قدر بی شعوری به کمر خودت بخوره ایشالا خدا نگذره ازتون متعصب های کور کثافت بی همه چیز 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2728
خفه شو بیشعور به اعتقادات شیعه ها توهین نکن امام زمان بزنه به کمرت نفهم

از اسم کاربریت معلومه چه آشغالی هستی 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
اخه چطوری نه دلیلی نه برهانی فقط یه چیزایی گفته شده  الانم که همه چیز به نظر دروغه  والا ...

فقط اگه کمی توجه کنی میبینی چقد دنیا اشفته است و روز به روز به اشفتگیش ادامه میده الانو نبین چقدجامعه بده وضع بده روزایی داره میاد که فکرشم نمیکنی اگه تاریخو داشته باشی همش قابل باوره 

2740
خوب همون البته من از شوهرهای بیش از حد سخت گیر واقعا وحشت دارم 

البته بعضی وقتا هم کلی لذت میبرم که انقدر روم غیرت داره 😉😉😉

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
برات گزارش زدم احمق  آشغال هم هفت جد و آباد نجسته

برو گمشو خدا بزنه کمرت انشالا که میزنه 

البته بعضی وقتا هم کلی لذت میبرم که انقدر روم غیرت داره 😉😉😉

آخه بعضیاشون بد دل و دست به زن دارن من برای همین می ترسم 😄

دیگه تعصب بیجا هم بی مورده به نظرت امام زمان بود بهش این قدر برمیخورد؟

واقعا ببین چی میگه تازه من توهین نکردم گفتم باورم ضعیفه واقعا آدم تاسف می خوره

واقعا ببین چی میگه تازه من توهین نکردم گفتم باورم ضعیفه واقعا آدم تاسف می خوره

تو دلگیر نشو بعضیا دیدشون این جوریه برداشتش بد بوده از حرفت وگرنه منظور بدی نداشتی فقط نظرتو گفتی کلن یه عده کاسه داغ تر از آشن 

2706