2733
2739
عنوان

واژینیسموس (خواهشا بیاین)

| مشاهده متن کامل بحث + 16692 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا انجام نده برو پيش دكتر زهرا عباسي با چند جلسه كامل خوب مبشي 

کجا هستش من تهران نیستم میخوام برم 

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

عزیزم منم حدودا یک سال مشکل شمارو داشتم واقعا افسرده شده بودم.دکتر زنان هم رفتم بهم گفت برو از جمهوری دیلاتور بخر.من ک روم نمیشد برم.زدم توو سایت خیلی اتفاقی با ماماسایت و خانوم خیابانی اشنا شدم.و با دیلاها خوب شدم.زندگیم واقعا عوض شد.توو سایت ماماسایت بری میبینی از خاطره هاشون نوشتن ک با روش های دیگه ترسشون باز نریخته و فقط همین دیلاها کمک کرده

2728
ژل زیااااد بزن

ژل فایده نداره کلا انقباض بد کوفتیه. با ژل حل نمیشه

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

عزیزم منم این مشکل رو داشتم. یه جلسه پیش مشاور رفتم اینقدر حالم بد شد، عزمم رو جمع کردم و به خودم فهموندم فقط خودم باید به خودم کمک کنم.

حل شد خداروشکر.

اما من کلا واژنم تنگ هست. با اینکه زایمان هم کردم.

باید موقع نزدیکی همیشه از ژل استروگلاید استفاده کنم وگرنه اشکم درمیاد.

عزیزم منم حدودا یک سال مشکل شمارو داشتم واقعا افسرده شده بودم.دکتر زنان هم رفتم بهم گفت برو از جمهور ...

من تو یه گروهی عضو شدم. دیلا ساختم. تا سایز 10 با اصول پیش رفتم ولی واقعا دیلا اذیتم میکنه. دیگه نمیتونم پیش برم. چیزی نمونده ولی دیگه نمیتونم ادامه بدم. جدیدا تمرین میکنم همش گریه میکنم. شوهرم میگه من اصلا رابطه نمیخوام تو اینجوری نکن با خودت. خیلی اذیتم

سلام.من چهار سال این مشکلو داشتم.چههاااار سال.تمام روانم بهم ریخته بود زندگیم جهنم شده بود با چشمام اب شدن و تخقیر شوهرمو بخاطر من دیدم.تو که ده سانت تونستی من هیچی.یعنی تمام بدنم میلرزید و فقط داد میزدم و فرارمیکردم

2738
عزیزم منم این مشکل رو داشتم. یه جلسه پیش مشاور رفتم اینقدر حالم بد شد، عزمم رو جمع کردم و به خودم فه ...

مال من یکم شدید تره. چون جراحی کردم بکارتم رو. با ژل و بی حسی و قرص و تارو حل نمیشه😩😩

سلام.من چهار سال این مشکلو داشتم.چههاااار سال.تمام روانم بهم ریخته بود زندگیم جهنم شده بود با چشمام ...

عزیزممم😭😭😭الان درمان شدی؟؟ 

تا اینکه بخودم اومدم و با تمام وجود ارادمو قوی کردم.واقعا نمیتونستم نگاه پر حسرت شوهرمو به بچه های دوستاش که از شوهرمم کوچیکتر بودن ببینم.تصمیم گرفتم هر جور شده حلش کنم

چرا جراحی کردی عزیزم؟

واسه اینکه دکتر احمقم تشخیص نداده بود واژینیسموس هستم. منم هیچ اطلاعی نداشتم. گفت پردت کلفته باید جراحی شی. رفتم جراحی کردم دیدم باز همون اش و همون کاسه

من تو یه گروهی عضو شدم. دیلا ساختم. تا سایز 10 با اصول پیش رفتم ولی واقعا دیلا اذیتم میکنه. دیگه نمی ...

عزیزم باور کن منم عین تو بودم.خیلی میبخشید اصلا نمیتونستم تصور کنم چیزی بره داخل....واقعا ترس داشتم.خیلی سخته.ولی واقعا با دیلاها خوب پیش رفتم.حدودا دوماه درگیر بودم.تازه من یواشکی درمان کردم خودمو.فک کردم همسرم ناراحت میشه...اما بعد رفع مشکلم بهش گفتم...توو ماماسایت زنایی هستن ک نوشتن ۵سال بوده درمان نشدن.یا همسرشون ولشون کرده...اینا انگیزه من واسه تلاش‌ بیشترم بود

2706