2737
2734
عزیزم ولی قبلش حتما این کانالی که معرفی میکنم رو صحبتاش کامل کامل گوش کن قطعا نقد بهتری خواهی داشت ب ...

چشم

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براي برگشت عشق كه ٥ سال رابطه داشتيم جواب ميده؟

ببین قانون جذب میگه شما نمی‌تونید شخص رو جذب کنید 

شما میتونید شخصیت رو جذب کنید

ممکنه اون آقا هم فرکانس شما نباشه هیچ وقت تو مدار شما قرار نگیره

ولی اگه تو حالت رو خوب کنی کسی تو مدار تو قرار میگیره که بهترین آدم ممکنه حتی ممکنه اون شخص عشق سابقت باشه 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2731
من ٥ سال با طرف بودم الانم گهگاهي پيام ميده ولي نميگه آشتي كنيم ميشه به نظرت؟

آره میشه، اگر تلگرام داری jazzbf@ عضو شو کانالش خیلی خوبه، ببین بجای اینکه ب دعواها و قهرا و...نکات منفی رابطتون فکر کنی. بجاش هرروز سه تا از نکات مثبت و ویژگی های مثبت اون شخص رو بنویس و سپاسگزاری کن و فکر نکن که تو قهر و جدایی هستین، مثلا بنویس خدایاشکرت که (اسمش بنویس) بودی و باهم رفتیم پارک و کلی خوش گذشت....

خدایاشکرت که من اشرف مخلوقاتت هستم
براي برگشت عشق كه ٥ سال رابطه داشتيم جواب ميده؟

راستی این کانال حتما برو ببین منم کسی بودم که از این کانال و پیجش استفاده کردم نه اینکه فک کنی تبلیغ میکنم من خودم پول دادم دوره هاشم شرکت کردم من و خیلی از دوستام

البته نمیگم من کاملا دارم عمل میکنم ولی تلاشمو تا حدی کردم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2740
عزیزم خیلی مفصله توضیحش میخوای یه کانال بهت معرفی کنم برو تو اون یادبگیر ویسا رو از اول اول کامل کام ...

ب منم بگو عزیزم

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
من میخوام یه تاپیک بزنم و این قانون رو به صورت مفصل نقد کنم انشالله... این قانون انحرافات عمیقی درش ...

ینی چی انحرافات ینی واقعیت نداره؟

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
ببین قانون جذب میگه شما نمی‌تونید شخص رو جذب کنید  شما میتونید شخصیت رو جذب کنید ممکنه اون آق ...

میشه کسیو جذب کرد ک مد نظر  معیارات باشه؟

من شخص خاصیو ندارم فقط میخوام معیارامو جذب کنم

میشه یه کوچولو بگی مثلا چ انحرافاتی

این تفکر بر مبنای تفکر امانیسمی هستش

و منشا اون از غربه 

و یه سری اومدن ماهیت دینی بهش دادن تا مطابق فرهنگ ما بشه و از این راه کسب درآمد میکنن

این قانون میگه به هر چی فکر کنی بهش میرسی

و اداره خودشون رو بیشتر و تاثیرگذار تر از اراده پروردگار میدونن ..

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
ینی چی انحرافات ینی واقعیت نداره؟

تا یه جایی درسته

دین ما منکر قدرت ذهن نمیشه اما نه تا حدی که بتونه با اون چیزی رو بدست بیاره حتی اگه خدا نخواد...

2706