2733
2734
عنوان

گذشته بابام

215 بازدید | 14 پست

من هیچوقت فکر نمیکردم بابام ادمی باشه که اهل دود و مششروب اینا باشه یکی از دوستای قدیمیشو دعوت کرده بعد الان تعریف میکرد قبل انقلاب مشرووب کاباره خلاف کوچیکشون بوده

نشنیدم چی فرمودین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلدبابای من 

مامانم گفته برام

ولی اصلا تزش بدم نمی یاد

اون دوران جوان بوده و اینا در دسترس الان باید پاک باشه که هست

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2731

نصف پسرهای اون دوره همینطور بودن اونوقتا فرهنگ سازی میکردن برای انجام این کارها اونها هم جوون بودن 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
مثلدبابای من  مامانم گفته برام ولی اصلا تزش بدم نمی یاد اون دوران جوان بوده و اینا ...

در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبری است....

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
2738
الان مثل بابای من جانماز اب میکشه؟

نه نمازش را خیلی درست نمیخونه یعنی علط داره  تو ادای کلماتش ولی همیشه میخونه ولی به دا اشهام گیر میده 

شاید چون خودش این راه را رفته و دیده تهش چیزی نیست میگه بهشون

ولی شاید توبه کردن الان خدا قبول کرده تو درگیری هنوز

بابای من به شدت از دود و مشروب اینچیزا متنفرهه 

ولی یه عکس مال زمان جبهش هست 

ک داره قلیون میکشه😐😂😂

بعد همیشه هم میزنه زیرش میگه ن من فقط میخاستم باهاش ژست بگیرم واسه عکس😐🤦‍♀️😂😂

ولیی خیلیی دختر بازز بودهه هنووزم دوست دختراش ما رو ک میبینن میگن ما با بابات دوس بودیم😐🤦‍♀️

حالا بابامو ببینیی انقددد مومنهه ک نگوو قیافشم شبیه سپاهیا هست😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️

اره ولی اونوقت جو جوری بوده که بیشترشون را جدب میکرده بخصوص اینهایی که ادمهای فقیر و ساده زیست بودن اون همه زرق و برق و تجمل میدیدند میرفتن پی اش

تازه بابای من از بچگی پدر و مادر نداشته بی بزرگتر بوده

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

آخه مگه میشه کامنت از این پرمعناتر زیباتر؟؟؟؟!!!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 آخه مگه میشه کامنت از این پرمعناتر زیباتر؟؟؟؟!!!

قربونت عزیزم☺

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

بابای منم وقتی جوون بوده خیلی اهل مشروبو اینچیزا بوده 

ینی تمام زندگیشو سر این چیزا از دست داده 😔

وقتی مامانم از قدیما میگه دلم براش کباب میشه 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
2706