2733
2739

بخاطر ی سری کارا از دستش ناراحت بودم خیلی 

بعد باهاش سرسنگین شدم ک بفهمه چون شهر دور هستن و ماموریته خیلیم فشار روش هست و منم شرایطم ی خورده حساسه این سرسنگینی و کم محلیم عصبیش کرد امروز کلی زنگ زد غر زد و خلاصه من طبق عادت همیشگی وسط دعوا اومدم کل دعوا هامونو اوردم جلو چشمش و همه گلگی هامو باز مرور کردم یعنی فک کنم از روز خواستگاری رو اوردم جلو چشمش طفلکو😕

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

😐

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مرسی ک بار رو دوششو بیشتر کردی

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

اتمام حجت کجاش بود 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

دقیقا عصری منم همین کارو کردم هی پیام دادم گفتم یادته فلان روز این کار کردی اون کار کردی 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2738

کلی از دست خانوادش ناراحت بودم ولی ب روش نیاورده بودم

همشو بش گفتم از اول تا اخرش😐اونم از کوره در رفت قطع کرد بعد ی نیم ساعتی دوباره زنگ زد فمیدم زنگ زده خونشون با بابا مامانش دعوا😐

بنا ب ی چیزایی ک بهش نگفته بودم امشب گفتم دعوا راه انداخت ها

از دستش دلخورشدم ک این کار هم خودشو هم منو سبک میکنه اما راضی شدم ک یکم میفهمن من خودمو زدم ب اون راه وگرنه حالیمه کاراشون

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

کار خوبی نکردی 

کاری که شوهرم موقع دعوا همیشه میکنه همه چی گذشته رو میاره وسط اصلا درست نیست به نظرم گذشته تموم شده رفته چرا باید بیاریش وسط بحث الان

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۶ساله منتظرم ❤ممنونم ... تیکر بارداری نیست امیدوارم تا قبل از تموم شدن تیکر باردار بشم 
2706