2733
2739

سلام من میزنم تا الان سه تا زدم کل اهواز رو گشتم تا پیدا کردم 

کدوم شهری؟ من از معاونت غذا و دارو گیر اوردم اگه رفتی اونجا بگو بزنه سیستم ببینه کدوم دارو خونه داره اخه اونجا لیست تمام داروهای داروخونه ها رو داره

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من میزنم تا الان سه تا زدم کل اهواز رو گشتم تا پیدا کردم  کدوم شهری؟ من از معاونت غذا و د ...

من لرستانم

اخه توشهرخودمون بود۴تا خریدم الان دیگه ندارن ایرانیشو دارن  حالا موندم بخرم یانه هفته ای یکی بایدبزنم

2728
من لرستانم اخه توشهرخودمون بود۴تا خریدم الان دیگه ندارن ایرانیشو دارن  حالا موندم بخرم یانه هف ...

خوب اونا که گرفتی خارجی بود؟

همون که گفتم برو معاونت غذا و دارو اگه نداشتن دیگه مجبوری ایرانی بگیری .منم دکتر گفت نهایتا گیرت نیومد ایرانی بگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب اونا که گرفتی خارجی بود؟ همون که گفتم برو معاونت غذا و دارو اگه نداشتن دیگه مجبوری ایرانی بگیری ...

اره خارجی بود

عزیزم شما هم استراحت مطلقی؟؟

طول سرویکست چنده؟چن هفته ای

اره خارجی بود عزیزم شما هم استراحت مطلقی؟؟ طول سرویکست چنده؟چن هفته ای

اره منم استراحت مطلقم من دکتر گفته دهانه رحمم شله و امکان زایمان زودرس الان ۲۷ هفته ام شما چطور؟ چند هفته ای

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره منم استراحت مطلقم من دکتر گفته دهانه رحمم شله و امکان زایمان زودرس الان ۲۷ هفته ام شما چطور؟ چند ...

منم دوقلوباردارم تو۲۱هفته سرویکسم۲۳بود ی هفته پیش سونو دادم۲۶بود دکترسونو گف شکمی دقیق نیس سونو داخلی دقیقه ک خطر داره الان۲۶هفته ام

2738