2733
2739
بزار بخونه تمام زندگیشو گذاشته ببینه من چیکار میکنم کجا میرم کی میرم چی میپوشم 

خخخخخخ

استاتر نیاد حال مارم بگیره

ترسیدددددممم

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم چرا اصرار داشت بچه دار بشیم واقعا اینو موندم

خب شاید اون واقعا داشته تلاش میکرده که فراموش کنه همه چی و عکس العمل شما کارو خراب کرده و غرورشو برا همیشه نابود کرده

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731
الهی آمین.  بهترین دعا رو کردی.  من اصلا تشویق اش به طلاق نمیکنم.  ولی زندگی که مر ...

عزیزم من تاپیک قبلی هم گفتم برای کسی که اهل این دوستیا نبوده خیلی سنگینه این موضوع متاسفانه منم مثل مشاورشون بهش حق میدم که نتونه کناربیاد. بخدا که قصدم سرزنش استارتر نیست ولی نمیشه توقع داشت اونم ادای مردای اروپایی رو دربیاره ک خودشون گذشته بی حدو مرزی دارن

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
2740
من نمیدونم چرا اصرار داشت بچه دار بشیم واقعا اینو موندم

مطمئنا خودشم خیلی داغون شده ازین اتفاق شاید میخاسته با بچه این فکرای مسموم و از ذهنش بیرون کنه 

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
خخخخخخ استاتر نیاد حال مارم بگیره ترسیدددددممم

😂😂😂😂😂 ازهمینجا سلام و ارادت ب برادران زحمتکش شنود سپاه😉😁

عزیزم خدا به دلت صبر بده😔😔

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
بنظرم شروع اذیتاش بود که برم

ولی من فکرمیکنم چون نتونسته این موضوع هضم کنه باخودش خیلی درگیر بوده میخاسته خودشو با سخت گیری بهت ثابت کنه

عاطی جوون 

دقیقا چند ماه بعد از جدایی از دوست پسرت 

شوهرت به خواستگاریت اومد؟ 

بعد چند ماه باهاش نامزد کردی و بعد ازدواج کردی؟ 

من طراحی سایت شخصی، فروشگاهی، شرکتی، انجام میدم با قیمت مناسب.هر نمونه ای که بخواین طراحی میکنم. 
عاطی جوون  دقیقا چند ماه بعد از جدایی از دوست پسرت  شوهرت به خواستگاریت اومد؟  بعد ...

باورتون نمیشه دقیقا بعد اینکه دوس پسرم با بابام حرف زد شوهرم که همون هم کلاسیم بود بهم پیام داد ازم جزوه خواست 

2706