2733
2734
عنوان

شوهرم همه اش اسمم رو مسخره میکنه😥😭😥😥😥😥😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9204 بازدید | 180 پست
يه حسي بهم ميگه شوهرت بدقيافه س.توام قيافشو مسخره كن تا ساكت شه

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمت چیه 

اسمت

اسمت 

اسمت

اسمت

اسم.اسم.اسم

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2728

اسمم قشنگ نیست قدیمی هست من فرزند اخرپدر ومادرم هستم با خواهر وبرادرهام ۱۰ تا ۱۲ سال فاصله سنی دارم.مادرم در سن ۴۹ سالگی من رو به دنیا اورد.والدینم پنجاه سال هست تهران زندگی میکنند اما هنوز با شهر نشینی اخت نشدند مادرم هنوز لهجه اش رو داره وپدرم وقتی من به دنیا امدم چون دختر بودم تا چهل روز نگاهم نکردو هیچ مشارکتی در انتخاب اسمم نداشت 😥

2738
مبارکه       کجایی هستی

عزیزدلمی .کرمانشاه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
اسمم قشنگ نیست قدیمی هست من فرزند اخرپدر ومادرم هستم با خواهر وبرادرهام ۱۰ تا ۱۲ سال فاصله سنی دارم. ...

خب اسمت چیه ؟ 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

من یه دوستی داشتم اسمش جیران بود اومد تو خونواده شوهرش اسمشو گذاشتن نسیم خب توام عوض کن باهم توافق،کنید رو یه اسم که اون نام صدات کنن

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
خاله من هم میخواد اسمشو عوض کنه، میگه شوهرش معنی اسمشو مسخره میکنه، اسمش راحله هست

وای مگه راحله چشه😐

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706