2733
2739
عنوان

یه حرکت زشت از پسر ۸ سالم

| مشاهده متن کامل بحث + 3021 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم خیلی دوستانه کارشو بپرس و اصلا از تنبیه نترسونش و اصلا تهدید نکن و اگه دیدی جوابی نداد حتما پی ...

چی بگم واله . غصم گرفته بچه چرا اینکارو کرده یعنی

طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند

وقتی جو خونه آروم بود غذا و مشق و برنامه کودکشو دیده بود خیلی با مهربانی و حتی دست بنداز کردنش بگو پسرم چرا اون کار رو کردی علتش چی بوده اصلأ عصبانی نشید 

خدایا آن ده که آن به 
2740

بچه شما باید بدونه نباید چنین کاری بکنه 

اگه نمی دونه مقصر شما هستید 

شاید بچه بوده مدام دیگران وقتی بدون لباس میدیدن بهش می خندیدن یا قربون صدقه میرفتن چون خیلیا این جورین 

باید تنبیه بشه فعلن تا دیگه انجام نده 

باید متوجه بشه اندام خصوصیو نباید به کسی نشون داد 

این بچه بلوغ برسه واست درد سر میشه ها گفته باشم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

سلام میتونم بپرسم اخلاق پسرتون در مجموع چه طوره؟؟؟ ارومه یا عصبیه وپرخاشگر و از نظر درسی چطوره؟؟؟رابطه شما یا پدرش باهاش تا چه حد دوستانه است که بتونه راجع به مسایل مختلفی که در مدرسه براش اتفاق میفته باهاتون صحبت کنه؟؟؟؟با سرویس میره مدرسه یا با شما؟؟؟ چند تا فرزند دیگه دارین و اختلاف سنی شون چقدره؟؟؟ رابطشون چه طوره؟؟؟

بچه شما باید بدونه نباید چنین کاری بکنه  اگه نمی دونه مقصر شما هستید  شاید بچه بوده مدام ...

نه واله خودم از بچگی روش حساس بودم اینکارو کسی نکرده

طفل بودم، دزدکی پیر و علیلم ساختند آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند
2706