2737
2739
عنوان

کمک لطفا

99 بازدید | 12 پست

دخترم  دو روزه اسهاله و فقط شیر خودمو میخوره و او آر اس و لعاب برنج تا همین ظهری مدفوعش آبکی وزرد بود الان دیدم سفید شده ترسیدم  بخاطر غذاشه بنظرتون ؟؟؟نبات سوخته بهش بدم ؟؟؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

چرا نمیبری دکتر!!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیبری دکتر!!؟

الان از دکتر اومدم ولی مدفوعش سفید نبود وقتی دکتر بودم 

2728
بهش موز کال بده و پودر کیدیلاکت بریز رو ماست بده بخوره

موز رسیده داریم عیب نداره؟؟؟

رنگ سفیدش بخاطر شیرت بوده و برنج ک دادی نگران نباش،

انقدر ترسیدم تا حالا سه بار دکتر رفتم الانم دیگه میترسیدم به شوهرم بگم بریم دکتر 

2738
رنگ سفیدش بخاطر شیرت بوده و برنج ک دادی نگران نباش،

بهش سیب زمینیپخته دادم ببینم زرد میشه ؟؟