2733
2734
عنوان

به نظر خودتون عیبتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 76 پست
دقیقا منم اصلا تنها نمیتونم بخوابم

من از محیط اطرافم نمیترسم از اینکه حرف بشنوم و سرزنش بشم میترسم همش نگرانم کاری نکنم کسی حرفی بهم بزنه تپش قلب شدید میگیرم و دست و پام یخ میکنه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی شکمو و پر خور هستم متاسفانه 

همیشه و هر روز هوس خوردن یه چیزجدید رو دارم و حتما باید بهش برسم

متاسفانه این تنها نقطه ضعف منه 

دیگه به خدا همه چی تمومم 

از نظر ظاهر هم مژه ها و ابرو های خیلی بور دارم

یه کمی شبیه زالی

اما زال نیستم فقط زیادی بور و سفیدم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2728
خیییلی قشنگ شدم البته چشمام درشت گونه دارم لبام قشنگه تهرانم .یکماه پیش 7500شد

۷۵۰۰چ زیاد.ولی همینقدره زن عموم دکترصدر اگ اشتباه نکنم مشهدعمل کرد.میگه ده تومن شده.عسل قبل وبعدنمیدی؟ببینمت خخخ

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
2738
۷۵۰۰چ زیاد.ولی همینقدره زن عموم دکترصدر اگ اشتباه نکنم مشهدعمل کرد.میگه ده تومن شده.عسل قبل وبعدنمید ...

همه قیمت هست اینجا15 تومنم هست .نه نمیشع عکس بدم شرایطش نیست طبیعی عمل کردم ولی واقعا خوشگل شدم فامیلای شوهرم ب زبون اومدن😂

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
عیب ظاهری یکی کک و مکه که اتفاقا جدیدا مد شده منم مشکلی ندارم باهاش اما اگه نبود خیلی چهره ام قشنگ و ...

اوه

کک مک هام رو یادم رفت  

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

آهان یکی دیگم یادم اومد وقتی عصبانی میشم صدامو میبرم بالا خیلی بالاها یه عیب دیگمم اینه که هرکی هرکاری کنه زود میبخشم ویادم میره که ازین عیبم متنفرممممممم😒😒😒

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
کارش چیه دلتنگی نمیکنی

دل تنگی؟پیرشدم بنظر خودم.میرم جلواینه پلک هام افتاده زیرچشام چروک شده.۲۵سال شدم تازه.بنظرم ازگریه اینجوری شدم.نظامیه شغلش.

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
من از محیط اطرافم نمیترسم از اینکه حرف بشنوم و سرزنش بشم میترسم همش نگرانم کاری نکنم کسی حرفی بهم بز ...

بقیه رو دایورت کن هرجور دوست داری زندگی کن همه نباید ازت راضی باشن

کاربری سال ۹۷پاک شده 
2706