2737
2739

سلام میخواستم بدونم جنین مدفوع نکرده خدایی نکرده؟؟؟؟ واقعا تاثیر داره برای شروع درد؟؟؟؟ چقدر خوردین؟؟؟ و اینکه از چند هفته خوردین و با تجویز پزشک بوده یا خودتون خوردین؟؟؟؟ ببخشید زیاد شد ممنون میشم جواب بدین🌹🌹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترم میگه سزارین منم عجیب گیر دادم طبیعی.میترسم بخورم نی نی خرابکاری کنه.یعنی کسی تجربه نداره یگه ب ...

برای روغن کرچک؟؟؟ منم می‌خوام بدونم وارد هفته ۳۹ شدم با تاریخ سونو ولی هیچ دردی ندارم 

2738
برای روغن کرچک؟؟؟ منم می‌خوام بدونم وارد هفته ۳۹ شدم با تاریخ سونو ولی هیچ دردی ندارم 

الان حدود سی چهار هفته م.گیر داده سزارین کنه خیلی پیاده میرم ولی هیچی ب هیچی .گفتم سی شش ب اونطرف روغن کرچک بخورم بلکه دردم شروع بشه .دکترم زبون نمیفهمه گفته سی شش بیا واسه سزارین

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
الان حدود سی چهار هفته م.گیر داده سزارین کنه خیلی پیاده میرم ولی هیچی ب هیچی .گفتم سی شش ب اونطرف رو ...

وای چه دکتری 🤐🤐🤐 ۳۶ زوده خیلی میگن ۳۷ هفته کامل به اون طرف بچه کامله...نمی‌دونم بنظرم با یک پزشک دیگه مشورت کن حتما عزیزم

وای چه دکتری 🤐🤐🤐 ۳۶ زوده خیلی میگن ۳۷ هفته کامل به اون طرف بچه کامله...نمی‌دونم بنظرم با یک پزشک ...

امپول ریه زدم.خودم مریضم بخاطر مشکل خودم میخاد زودتر درش بیاره .

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
امپول ریه زدم.خودم مریضم بخاطر مشکل خودم میخاد زودتر درش بیاره .

ای بابا چه سخت شد⁦☹️⁩⁦☹️⁩ انشاءالله هر چی صلاحته و دوست داری برات پیش بیاد....منم خیلی اذیتم خستم دیگه😓😓

2706