2733
2734
عنوان

دیشب خواب بدی دیدم و خیلی می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 35444 بازدید | 44 پست
عزیزم مرگ دست خداست ، خدا سایه هیچ مادری رو از روی سرش بچه اش برنداره ....

به این چیزا فک نکن سعی که صدقه بزاری کنار ، به شوشو هم بگو .... نگرانی نداشته باش....

ما هر لحظه ممکنه مرگ بیاد سراغمون بهتره به این چیزا زیاد فک نکنیم و به آینده روشنمون فک کنیم ....

مراقب خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکبار هم خواب دیدم همسرم فوت کردن و من خیلی بی تابی می کنم و همکاراش هم هستن و الی آخر

فردای اون روز همون همکارم همسرم که من توی خواب دیدم زنگ زد خونمون و خوابش رو برای ما تعریف کرد همون خوابی بود که من دیده بودم
البته من خواب خودم رو برای همسرم تعریف نکرده بودم ولی دل تو دلم نبود
کلی صدقه گذاشتم و براش آیه الکرسی می خوندم که الحمدولله مشکلی پیش نیومد .

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
من پدر بزرگم رو زیاد تو خواب می بینم دفعه قبل جورابش رو بهم داد ولی روم نمی شد برای کسی تعریف کنم گفتم شاید بمن بخندن
پس خیلی خوبه
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
نترس عزیزم خواب که حجت نیست همه ماها که اکثرا آدمهای معمولی هستیم خوابهای هچل هفت زیاد میبینیم رویای صادقانه دیدن که همینطوری نیست هر وقت خوابی میبینی اول بگو خیره و بسیار عالی بعد صدقه بده و به خدا پناه ببر اینطوری خوابت به بهترین شکل تعبیر میشه البته اگه رویای صادقانه باشه
چند سال پیش خاله ی بزرگم خواب دیده بود که مادر بزرگ مرحومش اومده تو خوابش و گفته چند روز دیگه مهمون دارم فلانیه منظورش خاله کوچیکم بود ولی خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد
ان شاالله تعبیرش خیره و عمر برات نوشته میشه
حنا!!!!!
آخه خواب که شرایط داره ... نمیشه همینوری بگی که خب تعبیرش اینه و حتمی و قطعیه .
بعد هم تو خودت بهتر میدونی که وقتی یه مساله ای پیش میاد ائمه (ع) توصیه کردن که فال خوب بزنید . همون فال خوب زدنه باعث میشه که تعبیر خوابت هم خوب بشه و اگه بدی ای توش باشه رفع بشه .
انشاءالله که چیزی نیست ...عمر هر کسی دست خداست و ممکنه لحظه به لحظه با اعمال خودمون وقتش عوض بشه یعنی یه گناهی انجام بدیم که عمرمون کم بشه یا یه کار خوب بکنیم و باعث طول عمرمون بشه .
دعا کن و صدقه بذار کنار و برای پدر بزرگت فاتحه و صدقه بفرست .
من هم دعا میکنم که تعبیر خوبی برات داشته باشه .
عزیزم همیشه خواب رو به بهترین نحو تعبیر کن

خواب رو هرجور تعبیر کنی همونطور میشه

نگران نباش منم همین خواب رو وقتی داییم عمرش رو به شما داد دیدم مامانم هم خواب پدرش رو دید همینطوری ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. خیالت راحت گلم

اگر کلا خوابات تعبیر خاصی ندارن پس این خوابت هم تعبیری نداره.

2706