2733
2734
عنوان

دیشب خواب بدی دیدم و خیلی می ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 35444 بازدید | 44 پست
حنا!!!!!
آخه خواب که شرایط داره ... نمیشه همینوری بگی که خب تعبیرش اینه و حتمی و قطعیه .
بعد هم تو خودت بهتر میدونی که وقتی یه مساله ای پیش میاد ائمه (ع) توصیه کردن که فال خوب بزنید . همون فال خوب زدنه باعث میشه که تعبیر خوابت هم خوب بشه و اگه بدی ای توش باشه رفع بشه .
انشاءالله که چیزی نیست ...عمر هر کسی دست خداست و ممکنه لحظه به لحظه با اعمال خودمون وقتش عوض بشه یعنی یه گناهی انجام بدیم که عمرمون کم بشه یا یه کار خوب بکنیم و باعث طول عمرمون بشه .
دعا کن و صدقه بذار کنار و برای پدر بزرگت فاتحه و صدقه بفرست .
من هم دعا میکنم که تعبیر خوبی برات داشته باشه .
حنا!!!!!
بعد هم تو خودت بهتر میدونی که وقتی یه مساله ای پیش میاد ائمه (ع) توصیه کردن که فال خوب بزنید . همون فال خوب زدنه باعث میشه که تعبیر خوابت هم خوب بشه و اگه بدی ای توش باشه رفع بشه .
انشاءالله که چیزی نیست ...عمر هر کسی دست خداست و ممکنه لحظه به لحظه با اعمال خودمون وقتش عوض بشه یعنی یه گناهی انجام بدیم که عمرمون کم بشه یا یه کار خوب بکنیم و باعث طول عمرمون بشه .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حنا!!!!!
حنا!!!!!
ممنونم فاطمه جان
سارا جان مرسی که تجربه ات رو در اختیار من گذاشتی خیالم راحت تر شد

سروناز جان از شما هم ممنون بابت راهنمایی های مفیدت
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
یاسی جان میشه بپرسم حالا این معبر رو باید از کجا پیدا کرد ؟ تو این دوره زمونه که دکان این جور چیزا حسابی رونق داره و آدم های ساده هم کم نیست و البته آدم ها شیاد هم !
بعد اینکه خود آدم علم تعبیر رو میتونه کجاها یاد بگیره ؟
سلام بچه ها منم خواهرم برام خواب دیده که اومدم بهش گفتم تنم رو عوض کردم واون گفته چه جوری یهو یه گوشه ای رو بهش نشون دادم گفتم اوناهاش اون تن قبلیمه واون دیده که تن بدون سرم اونجاست ورفته لباسی که تن قبلی بوده رو زده بالا دیده تنم کرم گذاشته نمیدونین یعنی چی؟
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
زحمت میکشی خواب منم تعبیر کنی خیلی اعصابم خورده ....هفته پیش خواب دیدم با دخترم توی سراشیبی هستیم دستش از دستم ول شد البته کلی هم برف اومده بود ...خیلی نگران شدم ...همسرمم چند شب پیش خواب دیده دخترم دور از جونش از پشت بوم افتاده پایین و ....

خیلی نگرانم صدقه هم دادیم ...

۱_به زودی که پدربزرگت گفته ممکنه منظور پنجاه سال دیگم باشه چون شنیدم روز و ماه ما با اون دنیا خیلی فرق داره طولانی و کوتاه بودنش۲_گریه کردن تو خواب خیلی خوبه پس نگران نباش خوابت تعبیر بدی نداره

شاید مردم حواسم نیست💔🖤
عزیزم تو خواب دیدن مرده خوبه و اون نعمته. اگه ببینی میاد پیشت خوبه وای اگه شما بری پیشش تعبیر چالبی ...

سلام من نمیدونم شب بود یا صبح که این خوابو دیدم 

مامان بزرگم دراز کشیده بود ولی خواب نبود 

خونه یکم تاریک بود و من احساس کردم مادر بزرگم مریض شده ولی تو خوابم معلوم نبود که مریضه خیلی وقتی بیدار شدم ترسیدم میشه لطفا بگید تعبیرش چی میتونه باشه؟

2706