2733
2734

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3159020&slug=مادرشوهر-دروغگو-آبرومو-

برد&postId=107107937

اینو بخونید اصلا حرف نزدم باهاشون نگاهم نمیکردم عوض پشیمونی خواهرش به من اخمم میکنه اعصابمو بهم ریختن باز

چرا کسی نیومد راهنماییم کنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بی محلی کن. بهترین کار همینه. رفت و آمد هم نکن. اونا باید بیان خونت که مثلا از دلت دربیاد حتی به بهانه بچه هم که باشه .

تا آخر نمیتونی قطع رابطه کنی ولی یه مدت سفت بگیر تا حساب کار دستشون بیاد

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2728

مادر شوهر منم اکثر اوقات  حرفاشو یه جوری با سیاست مبگه که آدم نمیتونه بهش چیزی بگه،مثلا به یه چیزی که توی من هم هست اشاره میکنه و میگه منظورم تو نیستیا🤔😣خب تو که میدونی به منم ممکنه بربخوره چرا میگی

منم مثل شما همه چیز خریده بودم تکمیل بود ،بعد از شش سال که از زندگیمون گذشته بود داشتم به شوخی توی جمع خاطره تعریف میکردم که اوایل ازدواجمون من همش میگفتم کبریت تو خونه نداریم شوهرمم مبگفت کبریت میخواییم چیکار آخه و باهم میخندیدیم،اینو تعریف کردم برگشت داد زد سرم گفت کبریت رو باید مامانت میزاشت رو جهیزیه آن من به دخترم همه چیز تکمیل داده بودم😟حالا من اونجا جلوی خاله شوهرم و دخترخاله اس که اونا هم ازین حرف جا خورده بودن چیزی نگفتم فقط گفتم چیز خاصی نیس که از سر کوچه میخریم مادر شوهرم کفت نه الا وللا نمیشه مادرت باید میداد،منم دیگه چیزی نگفتم تا بیشعوری اون بیشتر معلوم بشه ،هنوزم که هنوزه میسوزم ازین حرف

وای که نمیدونم این مادر شوهرا چی میخوان از جون عروس.چیشد حالا،اومد عذرخواهی؟

نه بابا من حرف نزدم انتظار داشت من بگم بخندم

اونام حرف نزدن جالب رفتار خواهرش بود که برام قیافه گرفت چون زیاد تحویل نگرفتم حالا اون خواهرش تو دعوا نبود