2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله

من چند روز پیش رو فرش چهارزانو نشسته بودم بعد رفتم دسشویی که وضو بگیرم و نماز بخونم دیدم لباس زیرم ببخشید تقریبا یه بند انگشت لکه ی قهوه ای مربوط به حیض داره

شلوار و سارافونم مشکی بودن معلوم نمیشه نجس شدن یا نه اما من عوضشون کردم اون قسمت‌فرش رو هم که نشستم نگه کردم چیزی نمیبینم یعنی مشخص نیست نجس شده یا نه لکه ای نمیبینم اصلا

الان من باید اون قسمت رو نجس بدونم؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
2738
 من چند روز پیش رو فرش چهارزانو نشسته بودم بعد رفتم دسشویی که وضو بگیرم و نماز بخونم دیدم لباس ...

به این سرعت از چند لایه لباس نمیزنه بیرون که

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
 من چند روز پیش رو فرش چهارزانو نشسته بودم بعد رفتم دسشویی که وضو بگیرم و نماز بخونم دیدم لباس ...

عزیزم تو اسلام گفته شک رو اعتنا نکن اما اگه به قطعیت و یقین رسیدی باید اهمیت بدی 

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 
به قطعیت نرسیدم فرش کرمیه من چیزی نمیبینم

بعدشم اون لک که میگی ممکنه از لباس زیر هم رد نکرده باشه پس حتی شلوارت هم تمیزه .چون شورت دولایه است جای لکه

به این سرعت از چند لایه لباس نمیزنه بیرون که

تا حالا شده این اتفاق بیفته براتون

رو مبل یا فرش نشسته باشید بعد برید دسشویی و ببینید پریود شدی

بعدشم اون لک که میگی ممکنه از لباس زیر هم رد نکرده باشه پس حتی شلوارت هم تمیزه .چون شورت دولایه است ...

نمیدونم همش رو اعصابمه فرش ها رو تازه شسته بودیم

ببخشید واضح میگم  شرمنده ...دقیقا اون قسمت دولایه لباس زیر رو دیدم مشخص بود رد نشده فقط یکم بالاش که دیگه دولایه نیس یه مقدار لک داشت اونم نه قرمز چون شروعش بود لکه ی روشن بود

نمیدونم همش رو اعصابمه فرش ها رو تازه شسته بودیم ببخشید واضح میگم  شرمنده ...دقیقا اون قسمت دو ...

عزیزم منم وسواسم اما خودت با دلیل و مدرک باید خودتو قانع کنی و شیطون رو لعنت کنی نهایتا شلوارتو بشور بعدشم بشین رو فرش دست بزن به خودت میبینی که جاهاییکه تماس پیدا میکنه با فرش کجاهای لباسته

2706