2733
2734
عنوان

از پدرو مادرم متنفرم خیییییییلی

371 بازدید | 30 پست

4سال پیش یکی از آشناهامون پیام داد که میخایم بیایم خاستگاری ماهم چون میشناختیمشون ازشون آشنایی داشتیم پسره خیلی آدم درستی بود مذهبی چشم پاک شغلشم آزاد بود من با تعریفایی که ازش شنیده بودم خیلی ازش خوشم میومد میخاستم باهاش ازدواج کنم ولی چون قبل کنکورم بود خانوادم اجازه نمیدادن که بیان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کاری میکردن

والا چیه دخترا دوست دارن درسو بیخیال بشن زرتی برن شوهر کنن؟!!!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731

حتما صلاحتو میخواستن آخه وقت کنکور آدم جز درس هیچ دغدغه دیگه ای نباید داشته باشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
مامان منم ی اشغاله فقط پول خرج خواهرم میکنه من هیچ  بعد میگن پسرا یعقوب بد بودن بخدا فرق ...

دقیقا

امروز مامان من از دست مامانش مینالید ک بین اونو خواهراش فرق گذاشته منم تو دلم میگفتم ببین کی ب کی میگه😏

مامان منم ی اشغاله فقط پول خرج خواهرم میکنه من هیچ  بعد میگن پسرا یعقوب بد بودن بخدا فرق ...

حالا چرا پیامبرو میبری زیر سوال مامانت فرق میذاره😂😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738
پسره خیلی با معیار های من سازگار بود منم دختر قانعی بودم تااینکه گذشت و گذشت مامانمو پدرم و خلاصه همه پسررو از چشم انداختن بابام گفت بیکاره مامانم گفت تورو واسه پولت میخاد اون یکی گفت با این پسره آبروت میره و......تااینکه دید ومعیارامو عوض کردم و مهر اون پسره از دلم پاک شد
حالا چرا پیامبرو میبری زیر سوال مامانت فرق میذاره😂😂

خب راست میگه دیگه مگه پیامبرا اشتباه نکردن اونام ادم بودن خدا نبودن که والا پیامبرا امامامون صدتا زن داشتن اینم گناهه خب خیانته دیگه😐

بعد از اون پسره چهار سال تمام به پام موند ولی من پسش زدم گفتن منتظره موردای بهتری باش ولی الان هیچ خبری نیس همه خاستگارام مضخرفن میخوام ازدواج کنم ولی نمیشه واسه هر کسی ی بهانه ای دارن خیلی خسته شدم دلم میخاد بمیرم وقتی دوستامو میبینم ک با عشقشون ازدواج کردن

منم از داداشم نفرت دارم با اینکه داداشم بیگناهه و طفلی خیلیم دوسم داره ولی بخاطر کارای مامانم اصلا ن ...

منم این حسو ب خواهدم دارم حتی یکبار تک پوش طلاشو شکستم بعدش ناراحت شدما ولی گناهش گردن مامانم

2706