2733
2734
عنوان

توده هیپواکو

17837 بازدید | 10 پست

سلام دوستان.... من ی سونو دادم بهم گفتن ک تخمدان راستم توده هیپواکو دارم 45میل ب دکتر نشون دادم گفته مشکلی نیس ولی بازم نگرانم........  اینجاکسی تا حالا این مشکلو داشته.... لطفا راهنمایی کنین

من تو رحم دارم  به اندازه ۷ میلی

میگن هیپو مهم نیس هایپو بده

دکتر میگه مهم نیس میشه باهاش باردار شد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما قبل از بچه دار شدن این مشکلو داشتین؟ 

نه من  مرداد ماه واسه درد کلیه رفتم سونو 

اونجا سونو شکمی کردن اینو هم برام گفتن

دخترم دوسالشه

به دکترم گفتم برا دومی اقدام کنم گفت مشکلی نداری میشه اقدام کرد

البته برا من تو رحم هست

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ببخشید مگ هیپو با هایپو فرقی داره؟ 

من تو نت تفاوتش رو خوندم 

خودت سرچ کن تفاوت هیپو اکو و هایپو اکو

سلام دوستان منم سونو رفتم یه ماه پیش گفت توده هیپراکوی با احتمال پولیپ یک سانت در رحم داری دوماه قرص دروسبلا داده من تو اقدامم ولی این ماه هم پریود شدم یعنی من نمیتونم باردار بشم باید عمل کنم

2738
سلام من باردارم و دقیقا یه ۷ میلی متری دارم خطرناکه؟؟؟

سلام برا من رفع شده بود قبل حاملگی 

بعد اصلا هم خطرناک نیس .

با پزشک هم مشورت کنید