2737
2734

به منم بگید. فهمیدم مواد مصرف می‌کنه اما بخاطر وابستگیم حتی میترسم به روش بیارم  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  

ازدواجت سنتی بوده؟

ببین مرد کلا جنس مرد اگه بفهمه زن همه جوره میخوادش خوا برش میداره اگه واقعا مطمئنی نمیخواد واقعا خیانت میکنه و..... نمون تو اون زندگی از هیچیم نترس دختر خدا کنارته چ کسی بهتر از خدا کی گفته تنهایی توکل ب خودش کن محبت گدایی نکن.از خدا کمک بخواه موندن تو زندگی ک هر لحظش عذاب اوره ب صلاحت نیس چون خودت نابود میشی 

انسان خوبی باش ولی وقتت را برای اثباتش ب دیگران تلف نکن😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم بگید. فهمیدم مواد مصرف می‌کنه اما بخاطر وابستگیم حتی میترسم به روش بیارم    

چی مصرف میکنه اگه واقعا دوسش داری کمکش کن ترک کنه .

2728

اگه دیدی همینطوریه ودیگه بهت علاقه نداره انوقت بایدتصمیم بگیری تمام تلاشتوبکن یه جشن دونفره کوچولوبگیرتوخونه یابیرون بغلش کن فیلمای موردعلاقشوبذارباهم شب بشینیدنگاکنیدهمه چیزفراهم کن باهم بخوریدبه علایقش توجه کن حداقل یکی دوماه وقت بذارفک کن تازه عروسی بعددیدی خوب شده که چه بهتر اصلافک نکن خیانت کرده الان توگوشیش چیکارمیکنه فقط یکی دوماه سعی کن محیطتوشادکنی 

چی مصرف میکنه اگه واقعا دوسش داری کمکش کن ترک کنه .

قبلاً بهش گفتم. کلا کتمان می‌کنه. هم تریاک می‌کشه هم واسه اینکه علائم مصرفش معلوم نباشه قرص بی ۲ میخوره. دوسش دارم اما با اینکارش اونقدر از چشمم افتاده که دلم نمی‌خواد کمکی بهش بکنم  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
قبلاً بهش گفتم. کلا کتمان می‌کنه. هم تریاک می‌کشه هم واسه اینکه علائم مصرفش معلوم نباشه قرص بی ۲ میخ ...

با ی بزرگتر مشورت کن اگه بچه نداری فعلا اقدام نکن

ازدواجت سنتی بوده؟ ببین مرد کلا جنس مرد اگه بفهمه زن همه جوره میخوادش خوا برش میداره اگه واقعا مطمئ ...

کاشکی میتونستم برم یه جایی تنها باشم.ب نظرت میزارن یه خونه کوچیک بگیرم تنها زندگی کنم،؟؟

2740
اگه دیدی همینطوریه ودیگه بهت علاقه نداره انوقت بایدتصمیم بگیری تمام تلاشتوبکن یه جشن دونفره کوچولوبگ ...

منم سعیمو میکنم اما اون حتی لبخندم نمیزنه فقط میزنه تو ذوقم

با ی بزرگتر مشورت کن اگه بچه نداری فعلا اقدام نکن

بچه دارم. بفکر طلاق هم نیستم واقعاً. اما توی بد شرایطی هستم. احساس میکنم پشتم خالی شده. قهرمان زندگیم یه مجسمه گچی بوده... خیلی سخته  

کاشکی میتونستم برم یه جایی تنها باشم.ب نظرت میزارن یه خونه کوچیک بگیرم تنها زندگی کنم،؟؟

نمیدونم واقعا ولی قبل طلاق مطمئن شو بعد بگیر بعدش پشیمون نشی بعدشم ی چیزی بگم ..ماهایی ک میایم و با توجه ب حرفایی شما زدی نظری میدیم فقط حرف شما شنیدیم و حرف طرف مقابل رو نمیدونیم ب نظر من تو ی زندگی هردو نفر مقصرن برای همین میگم صبر کن و دو دو تا چهار تا کن ببین کدوم ب صلاحته ک بمونی یا جدا شی

به روخودت نیاربه خودت برس خودش کم کم متوجه میشه ارایش کن اصلاچکش نکن مرداازچک کردن بیزارن

اخه کاراش خیلی مشکوکه تو دسشویی اس ام اس میده مگه میشه ادم حرص نخوره؟؟

بچه دارم. بفکر طلاق هم نیستم واقعاً. اما توی بد شرایطی هستم. احساس میکنم پشتم خالی شده. قهرمان زندگی ...

اگه بتونه ترک کنه میشه ادم سابق فقط حمایتش کن و بهش کمک کن ترک کنه به هر ترفندی ک بلدی

2706