2733
2734

اگ اره راه حلتون چیه؟؟

بهرحال زندگی پر از مشکلاته و برای جنگیدن باهاش باید اراده داشته باشی

کلا ادم سست اراده ای هستم

به طبع ادم ربطی داره؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب اگه راه حل داشتیم ک بی اراده نمیموندیم. تو باید با اراده ها رو صدا میزدی تا بهت انگیزه بدن😒

😂😂درست میگیاا

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

شاید خودت فکر میکنی سست آرا به هستی ولی شاید کس دیگر تو اون موقعیت تو بدتر از تو باشه 

من خیلی تو زندگیم سختی کشیدم که این آخری که هنزوم هست یه جورایی واقعا درد بدی هست ولی میگم اگر خدا نبود و خودم هم تجمل نمی کردم و نکنم شاید تا حالا افتاده شده بودم یا مرده بودم یه جورایی اگر کسی جای من تو این درد بود شاید نمی تونست