2737
2739
عنوان

برام دعاکنید

202 بازدید | 31 پست

دلم داره اتیش میگیره .دیروز بی بی چک زدم مثبت شد ازمایش خون دادم مثبت شد یه روز قبل موعد پریودیم بود بعد سه تا سقط تازه دکترگفت تامتوجه شدی باید بیای انوکسپارین تزریق کنی 

امروز لکه بینی پیداکردم میگن شاید پریودیه توروخدا برای دلم دعاکنید یه دیروز تا حالا اینقدر خوشحال بودم توروخدا دعام کنید ده ساله چشم انتطارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😍😍😍😍😍😍😍انشالله باردار هستی و9ماه رو باسلامتی کامل سپری میکنی الهی امین..عکس نی نی رو هم میزاری  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
2740

این امپولی که میگی واسه این نیست که گروه خونیت به بچه نمیخوره و باید برای جلوگیری از لخته شدن خون تشکیلنشدن قلب بزنی جاریم همینطور بود سه تای اولی سقط کرد نمیدونست چشه چهارمی وقت پریودش پریود شد فهمید بارداره سریع امپول زد ولی بازم لکه میدید اوایل استراحت داشت