2752
2734
عنوان

این لباس واسه عروسی پسرعمو همسرم خوبه؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 3156 بازدید | 94 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسمه تعالی  خواهران  برادران عزیز   هم اکنون این خبر که میشنوید...

قلبمی شرین 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2731
اونا که ندیدن اینه

اینو دیدم دومی بذار

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
اونا که ندیدن اینه

اين تن پوشش قشنگه كفشت رو مشكي پاشنه بلند بپوش

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
اره توو تن یه چیز دیگس  بله کفش مشکی میپوشم  ممنون عزیزم

چند گرفتي دلم خواست بخرم 😍

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

خوبه که تعجب میکنم بعضیا میگن بدرد دختر ۲۰ ساله میخوره، والا من ۲۰ سالم بود دامن مینیژوپ میپوشیدم 😁

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
اتفاقا موهامم مشکی و بلنده 😁 

از تن پوشش هم بزار صورتت رو كات كن