2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

این کارو نکن برا پیدا کردن خواستگار چله بگیر ولی اینکه مهر تو به دل کسی بیفته به نظرم جالب نیست در هر صورت شما چله رو بگیر نشد تو اینترت سرچ کن ماشالا پر ختم و دعا یکی یکی انتخاب کن بگیر دیگه

بگو عزیزم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

همه چی را بسپار به خدا. اگه خدا چیزی را برات بخواد هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره..ولی اگه خدا چیزی را قسمتت نکنه هیچ کس نمیتونه اونو به تو برسونه

تنهايی؟نہ، اللہ بامن است٭*★☆اهل سنتِ ایران هستم
همه چی را بسپار به خدا. اگه خدا چیزی را برات بخواد هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره..ولی اگه خدا چیزی را قس ...

با این حساب پس این همه همه و چله برای چیه این حرفت خیلی ناامید هست

با این حساب پس این همه همه و چله برای چیه این حرفت خیلی ناامید هست

چله و دعا برا حاجته بیماری پولی نامزد بودین نامزدت رفته شوهرت رفته دوست پسرت رفته  

تو تاپیک قبلیم بهت گفتم نگیر گفتم اگر نمیدونی کسی هست تو زندگیش کسی و میخواد نکن چون بدستشم بیاری یکی دیگه با دعاا و چله از دست تو در میاره 

اینجام چند نفر بهت گفتن نکن حالا اگر اصرار داری انجام بده عزیزم 

2706