2733
2734
عنوان

دوستانی که عمل بینی کردن بیان

145 بازدید | 23 پست

بچه ها میخوام بینیمو عمل کنم.جون بچه ی کوچیک و وابسته ی زیر دو سال دارم راهنمایی میخوام.اینکه بعد از عمل تا چند ساعت یا چند روز نمیتونم روپام وایستم که بچمو بغل کنم و آرومش کنم.جدیدا دکترا میگن بعد از عمل هیچ دردی احساس نمیکنید.درسته؟چون دخترم تنهایی با خودش بازی نمیکنه و خیلی وابستست به من و دست تنها هم هستم

خدایا پشت و پناهمون باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ابجیم دماغش کوچیکه بنظرت چقد هزینش میشه

سایز بینی ربطی به هزینه نداره گلم

استارتر شما هم اگه کسی هست کمک حالتون باشه عمل کنید کم کم ۴ روز باید شدیدا مراقبت کنید 

دوم اینکه نباید بار دستتون بگیرید همینطور بچه کوچیک 

💙
2728

من بچه ندارم اما ٣تير عمل كردم دريغ از ي سر سوزن درد

تنها عمليه ك اصلااااا درد نداره فقط بيهوش ميشي ي كم ميخوابي دوباره بهوش مياي من ك دوس دارم دوباره عمل كنم انقد ك حال ميده

اما بستگي داره ك دكترت چي بهت بگه برا مراقبتفكر كنم تا يك ماه نتوني زياد سرتو پايين بگيري اما ميتوني با بچت بازي كني مشكلي نداره فقط بايد حواست باشه ضربه اي ب بينيت نزنه همين

و اينكه بغلش نكني و بلندش كني حتي نيم كيلو بار هم برات زياده ك بلند كني

براي دلم يه امن يجيب بخونيد لطفا🙏🏼
2738
منظورم گوشتی بود عزیزم

گوشتی هم باز ربطی به قیمت نداره عزیزم عمل بینی از ۴ و نیم شروع میشه تا حدود ۳۰ میلیون 

مثلا دکتر مقداد اشرفی ۵ میلیون عمل میکنه 

دکتر سرکارات ۲۵ 

و دکترهای دیگه رنج ۶_۷ تومن

۱۰_۱۲ تومن 

دکتر برای بینی گوشتی مثلا دکتر جواد خالقی هست ۶ ونیم 

دکتر یگانه لطفی هست اونم ۶ و نیم تا ۷ و نیم

💙
عزیزم چرا نباید بچشو بغل کنه دلیل شو میگی گلم

بغلش كنه منظورم از رو زمين بلند كردنه اينكه خم شه بچشو بغلش بگيره و بلندش كنه وگرنه مشكلي نداره ك تو بغلش بشينه تازه اونم بايد مراقب باشه بي هوا بچه سرش يا دستش نخوره ب بينيش

براي دلم يه امن يجيب بخونيد لطفا🙏🏼