2733
2739
عنوان

کاهش وزن 😢بیاین نظر سنجی

149 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها برای کاهش وزن کدومش خوبه به نظرتون که خوب نتیجه بده ؟ کدوم روی شما اثر داشته ؟ از کدوم بیشتر نتیجه گرفتین مرسی که میگین 😘

تعداد رای : 8
نظرسنجی
ایروبیک
3
37%
بدنسازی
0
0%
چربی سوزی
3
37%
زومبا
2
25%
 هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

اگه خودتونم ورزش دیگه میکنین که خوبه بگین 

خیلییی ممنان 😍😘

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با کالری شماری خوب کم میکنم

دوازده روزه رژیم هستیم با شوهرم

اون 93 بود شده 88

منم 70 بودم شدم 66

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊
2738
حذفیدن خوراکیا

خورد و خوراکم زیاد نیست متابولیسمم خیلی پایینه

من بارژیم و پیاده روی ۲۳کیلو کم کردم

😍😍چه عالیییی

خورد و خوراکم زیاد نیست متابولیسمم خیلی پایینه

چن کیلویی

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
تی آر ایکس برو خیلی با حاله جلسه ای ۱۰ تومن میگیرن  

اتفاقا تی اریکس میرفتم ازسال پیش اما الان خونمونو عوض کردیم باشگاه تی ار ایکس نداره 

راضی نبودم هنوز ده کیلو دیگه باید کم میکردم تا به وزن قبل بارداریم برسم ولی دوباره باردار شدم🙂

عزیزم تو‌که همتت بالاس حتمااا میتونی بعد بارداریت دوباره وزن کم کنی 😘😍

2706