2737
2739

همش میگه توخرجت زیاد من کاشت ناخن اینام ندارم .باشگاه وکلاسم نمیرم. فقط میمونه لباس وپول ماهانه ما یه شهر کوچیکیم بعدش شوهرم سه ونیم تاچهار تومان میگیره ماهی ۵۰۰کرایه خونم میدیم چون پول پیش زیاد کرایه کمه ولی اصلا پس انداز نداریم ماشینم داریم، یعنی زیاد پول اژانس اینام نمیدیم واقعا احساس میکنم هیچ پس اندازی نمیکنیم همش به شوهرم  میگم بیا ماهی پونصدهزار بزاریم تویه حساب میگه نمیرسیم .میترسم هیچوقت نتونیم پول پس اندار کنیم یه سال ونیم ازدواج کردیم خرج عروسی کامل پدرشوهرم جهیزیه م‌کامل مامان اینام وام واقساط واینام نداریم.احساس میکنه چون بچه ام نباید پولاشو دست من بده یا زیاد گوش نمیده میگم پس انداز کنیم من چن ماه دیگه ۲۳ سالم میشه ولی بخدا فکر اقتصادیم از اون بهتره خودشم ۲۶ سالشه

اینم‌توضیحات کامل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولاشو خرج چی میکنه؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2728

خدایا کاش حقوق شوهر من ۴ تومن بود 😐😂

تو ازش پول بگیر پس انداز کن برا خودت هر وقت کم اورد رو کن اینجوری میفهمه پس انداز و حساب کتاب ینی چی من همینجوری کاری کردم شوهرم خودش دو دستی کارت حقوقشو تقدیمم کرد

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

اصلا از کجا معلوم خرج میکنه شاید داره پس انداز میکنه ب شما نمیگه

بعضی مردا آبزیرکان

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

منم مشکل شما رو داشتم قسط و وام هم داریم خرج عروسی روهم شوهرم دادم فقط   رفتم چندتا قرعه کشی نوشتم تا شوهرم مجبور بشه پول قرعه کشی رو بده 

لباس و اینجور چیزام تا لازم نداشته باشیم نمیخریم 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2738

ما ماهی ۲ تومن درامد ۱تومن پس انداز میکنیم کرایه نمیدیم فقط خودمم کلا تو سال دوبار لباس میخرم و فقط ماهی ۱۰۰ باشگاه میدم بنظرم باید بیشتر باهاش حرف بزنی از اینده من ۲۰ سالمه 🤕 توکه بچه نیستی 

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   

مرد خودش باید بفکر باشه.شاید چون خرج عروسی اینارو باباش داده خوشی زده زیر دلش

نامزد منم ۳ و نیم ۴ تومنه حقوقش ولی بااینکه‌مجردی ولخرج بود الان واسه هزار تومنش برنامه میریزه که بتونیم خونه بخریم‌

سر کارش همش قرعه میزارن مثلا یه تومن ماهی میده اونجا بعد که اسمش در اومد میریزه حساب دیگش.

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
اون میگه تو خرجت زیاده تو میگی ولخرجه؟ 

اره احساس میکنه لباس خرید اینا خرج زیاده اخه اون چیزای الکی زیاد میخره مثلا میره بیسکویت اینا میاره زیاد خیلی الکی 

عزیزم ما حقوقمون همین قده ولی کلی قسط وام و قرعه کشی محله ای داریم با دوتا بچه،هیچ پس اندازی هم ندار ...

من بچه ندارم ولی اینجوری تا ده سال دیگه م نمبتونیم پول پس انداز کنیم شوهرم تو خوردو خوراک خیلی ولخرحی میکنه فقط واسه خورد وخوراک دستو دل بازه واقعا چیزای میخره که لازم‌نیست

منم مشکل شما رو داشتم قسط و وام هم داریم خرج عروسی روهم شوهرم دادم فقط   رفتم چندتا قرعه کشی نو ...

یه قرعه کشی نوشتم همون باراول به اسم‌ما دراومد پولشو برد همش قرض تومردمه میگه کارم اینجوری 

2706