2737
2739
عنوان

بیاین راجب این لباس نظربدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 84 پست
شکسته نویسی هم اصولی داره. من خودم الآن دارم شکسته می نویسم، ولی همون طور که نمی شه به بهانه محاوره ...

چرا دقیقن در محاوره نویسی کلمات بر اساس تلفظ شخص شکسته و عوض میشن و هجاها از جای خودشون حرکت میکنن.

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استیناش قشنگه 😍  اما بقیه ش نه دختر عموم مثل همین بر عروسی ابجیش دوخته بود مشکیشو همه میگفتن ...

خب من میخام چنددست بدوزم و بخرم.هرکدوم بهترشد میپوشم.هزینه دوختشم زیاد نیست اصلا که واسم سنگین وایسه.یکم میخام‌تعقیرات بدم دقیقا این شکلی نه

پیکی به سلامتی خداوند بزن
 منم مثل شما عزیزم همیشه اماده میخخرم...اما حس میکنم یقه کیپ دور گردن بیشتر بهش بیاد چون یجورای ...

اره حالا ببینم چه رنگی میگیرم.هررنگی گرفتم باتوجه ب اون یقه شو تعقییرمیدم.اخه بنظرمن رنگ خیلی تو مدل یقه و اینا تاثیرداره

2728
مثلا؟؟

رنگ روشن .چون عروسیه این تیرس

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
این رنگیش بدوز👇 همون مدل خودت یا 

آره أينا بهترن ولي واسه مجلس عروسي فك نكنم جالب باشه بيشتر واسه تولد و اينجور مهمونيا خوبه

بالاخره بعد از چند سال مبارزه با وسوسه تسليم شدم و عضو ني ني سايت شدم😁😁
شکسته نویسی هم اصولی داره. من خودم الآن دارم شکسته می نویسم، ولی همون طور که نمی شه به بهانه محاوره ...

صلوات بفرست.من اشتباه کردم راجع به این حرف اشتباه نوشتم

چرا دقیقن در محاوره نویسی کلمات بر اساس تلفظ شخص شکسته و عوض میشن و هجاها از جای خودشون حرکت میکنن.

اگه دوست داشتین در این مورد می تونین در کتاب های نگارش و ویرایش زبان فارسی ـ که زیاد هم هستن ـ بخونین. من از خودم در نمیارم. دارم اصولش رو می گم. درستش اینه، ولی خب شما هر جور دوست دارین انجام بدین :)

2738
2706