2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واسم دعاکن بخاطردخترام وگرنه من خودمومرده میبینم فقط بخاطردخترام زندگی میکنم گاهی دعامیکنم دخترام وخ ...

عزیزم چشمم اگه قابل باشم حتما🤲🏻

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2742
سرطان و مرگ با زجر پدرم😢 آلزایمر مادرم ک منو نمیشناسه الان. حتی لباس پوشیدن و لقمه گرفتنم یادش رفت ...

ای وای عزیزم😔😔😔چرا بچه خاهرت فوت کرد؟؟داداشت چرا فوت کرد؟ من شمارو دوس دارم یجور با دیدن کاربریت انرژی میاد سراغم

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2740
فوت شدن پدرم،و مبتلا شدن خودم به بیماری نادر خونی که بخاطرش مجبور شدم تو ۵ماهگی بچم و سقط کنم و باگذ ...

الهی 😔😔😔این تاپیکو خوندم دردای خودم یادم رفت😔

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
ای وای عزیزم😔😔😔چرا بچه خاهرت فوت کرد؟؟داداشت چرا فوت کرد؟ من شمارو دوس دارم یجور با دیدن کاربریت ...

فدای شما لطف شماست

هانیه بیماری متابولیک داشت 

داداشمم یه شوک بزرگ و بد بهش وارد شد تو زندگی شخصیش ایست قلبی کرد شب خوابید صبح پانشد😢

بابات هر کاری هم کرده باشن بازم بابات هستن یعنی چی به بابات میگی یه گوه خیلی بد خورد؟؟؟؟

اين جا جاش نيست بگم چي كار كرده 

اگه بابات اختلاس ميكرد چه حسي پيدا ميكردي ؟؟ اين يه كاري بدتر اَز اون كرده 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
اين جا جاش نيست بگم چي كار كرده  اگه بابات اختلاس ميكرد چه حسي پيدا ميكردي ؟؟ اين يه كاري بدتر ...

بابام قتل هم‌که میکرد من هیچوقت نمیگفتم یه گوهی خورده

در عجبم عزیزم از حرف زدنت در مورد پدرت

2706