2737
2734

خانما من بعد  از عمل سزارین..دررواقع ده روزی هست که عمل کردم..حس ادرارم دیر به دیر میاد وقتی هم ادرارم میاد خیلی زیاد ادرار میکنم..موقع ادرارم جای عملمم درد میکنه..شماهم مثل من بودین بعدش خوب میشیم؟

شاید مایعات کم میخوری تا میتونی اب بخور

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره طبیعیه اتفاقا من برااین مورد رفتم دکتر گفتم نکنه اشتباه لوله هامو بهم بخیه زدن خخخخخخخخخخخخخ دکتر گفت طبیعیه نگران نباش تازه من دوروزی ی بار میرفتم دسشویی چون حس نداشتم وقتی میرفتم بسکه فشار زیاد بود بند نمیشد خخ

بخاطر شیره چون شیر میدی زیاد سرویس نمیری بعد چون رحمت هنوز جمع نشده موقع دفع احساس تخلیه شدید داری و ...

خداخیرت بده خیالم راحت شد..کی خوب میشم بنظرت؟چون حس ادرار رو که دیر میفهمم باعث عفونت ادراری هم میشه خب

2738
خداخیرت بده خیالم راحت شد..کی خوب میشم بنظرت؟چون حس ادرار رو که دیر میفهمم باعث عفونت ادراری هم میشه ...

فعلا تا میتونی مایعات بخور. خودت هر چند ساعت الکی ی سری ب سرویس بزن. مال من ک دیر خوب شد بچه هام دوقلو بودن خودمم ریزه میزه

چه مدت بعد عمل خوب شدین

فک کنم دوماه شایدم زودتر

راستی شکمتو حتما الان ببند خوشبحالت خوردی ب هوا سردا موقع منکه تابستون بود گُرمیگرفتم نمیشد شکم بندببندم الان ورمش مونده