2733
2734
عنوان

هدیه شوهر برای زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 3258 بازدید | 55 پست
منم هی حساب میکردم اعصابم خورد میشد حیفم میومد دیگه سکه رو ترجیح میدم فقط چند تا تیکه ی کوچیک واسه ا ...

پس میگم هر مبلغی مد نظرشه برام کارت هدیه میگیره خودم تبدیل میکنم به سکه👌

مرسی عزیزم😍

منکه هنوز بارداری اولمه

برای خبر بارداری هیچی نگرفت  ..حتی گل!!

به روشم
آوردم ولی فقط عذرخواهی کرد   منم چون واسم خیلی مهم نبود در حد یه شوخی گذروندیم و رفت

خودشم میدونه برام مهم نبود

اما برای زایمان اگه نخره ممکنه خون و خونریزی به پا شه      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باردار بودم سمت ما رسمه پسر دوست هستن بچه بودم باردار شدم پسر بود شوهرم یه پلاک زنجیر خرید برا پسر دوم هم یه دستبند گرفت البته وقتی جنسیت مشخص شد ولی زایمان کردم نه فقط سر پسر اولم زایمان سختی داشتم بنده خدا گریه کرده بود واسم 😂😂😂گوسفند نذر امام رضا کرده بود که زنم سالم و سلامت زایمان کنه 

برا منم نخرید چون نداشت برام مهم نیست گفته میخرم پول دستم بیاد ولی واقعا برام اهمیت نداره😬خرید دستش درد نکنه مخرید هم عیبی نداره 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

من که قراره بخره هنوز نخریده .....

از اول بارداریم دنبال هدیه بود واسم هنوز در شان من چیزی پیدا نکرده ...بچم یکسال و یکماهش شده ولی اون همچنان ونبال هدیه در خوره منه😭😭😂😂😂😂

2740