2733
2739
عنوان

هدیه شوهر برای زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 3258 بازدید | 55 پست
شوهر من تاحالا کادو برام نخریده

اوه 😶عیب نداره عزیزم هر مردی ابراز احساساتش متفاوت😊

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم دقیقا شرایط تورو دارم دستو بالش خالیه یکم اونقدرام برام مهم نیست ولی از حرفای بقیه میترسم ...

خیلیا میرن از این بدلیایی که جدید اومده عین طلا هس میخرن اصلا مو نمیزنه با طلا ولی یه چیزه سبک که کسی متوجه نشه(فک کنم روکششون طلا هس ولی ارزونن)

نمیدونم اخه میبینم شوهرا بقیه براشون میخرن دلم میخواد اخه شوهرم کلا اهل کادو دادن نیست

این چیزا نشه بهونه واسه دلخوری بینتون اصلا اهمیتی نداره زندگی به دلخوشی هاشه نه کادو زایمان

2728

طلا انقدر اجرت ساختش بالاست که اصلا دلم نمیاد بخرم،یه سرویس اسپرت خوشم اومد قیمتش ۱۱ تومن بود که از اون ۴ تومنش پول اجرت و مالیات و اینا بود.

دوستان بنظرتون ضایع ست بگم سکه برام بخره؟

منم واسم اصلا مهم نبود و نیست شوهرمم چیزی نگرفت فقط گل شما هم اگه خیلی واست مهمه بدل بگیره بجا طلا و ...

نه اخه به شخصه تو مادیات نیستم ولی خب میبینم بقیه ب ا همسراشون میخرن دلم میخواد

2738
وای شما هم مثل منی خیلی لج داره این همه از پولت بره ،نه سکه خوبه 

آره واقعا ،چند وقت پیش یه سرویس سبک با یه دستبند گرفتم چون طلاهامو قبلا فروخته بودم،جمعش شد ۳۴ تومن اومدم خونه حساب کزدم دیدم پول طلاش ۲۴ تومنه،اصلا هم استفاده نمیکنم،یعنی ۱۰ تومن الکی دادم رفت واسه اجرت

نه اخه به شخصه تو مادیات نیستم ولی خب میبینم بقیه ب ا همسراشون میخرن دلم میخواد

به نظر من چیزی که من بگم برام بخره هیچ ارزشی نداره اگه خودشون بخرن خوبه در کل میفهمم دوست داری ولی خودتو درگیرش نکن وقتی اهلش نیست چون عذاب میکشی من مامانم هنوز که هنوزه به دلش مونده که بابام سر پنج تا زایمانش هیچی واسش نخریده ولی من اصلا واسم مهم نیست به نظر من محبت بهتر از صد تا کادوئه من بعد زایمانم مامان عوضی شوهرم یه جوری خون به دلم کرد و شوهرمم به جونم انداخت که تا عمر دارم یادم نمیره که تا هفتمین روز بعد زایمانم همش باهم دعوا داشتیم و همش من گریه میکردم کارمون داشت به طلاق می‌رسید من که حلالش نمیکنم اون مامان از خدا بی خبرشو 😔😔😔

آره واقعا ،چند وقت پیش یه سرویس سبک با یه دستبند گرفتم چون طلاهامو قبلا فروخته بودم،جمعش شد ۳۴ تومن ...

منم هی حساب میکردم اعصابم خورد میشد حیفم میومد دیگه سکه رو ترجیح میدم فقط چند تا تیکه ی کوچیک واسه استفاده کافیه

من ني ني م به دنيا نيومده ولي يكم پول گذاشت طلا بخريم كم بود النگوم كه شكسته بود گذاشتم روش خودمم پول گذاشتم روش البته دو برابر اون النگو خريدم

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  
2706