2733
2739
من کارم به روانپزشک کشیده شد البته با جریاناتی که من داشتم دکتر کاملا برا استرس و نگرانی ها به من حق ...

خدایا خیلی سخته به خدا منم هی خودمو کنترل میکنم وگرنه دیونه میشم دکتر کلی باهام حرف زده فعلا ارومم ببینم تا چند روز جواب میده،فقط باید رو توکل به خدا تمرکز کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوبه نگران نباش من 36 هفته 2300بود  تا موقع زایمان 3500شد

چند هفته زايمان كردين كه ماشالا اينهمه تغيير كرد؟ ٤٠ ؟

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2728
مگه نمیگن وقتی وارد ماه 9شدین بچه کامله فقط تو این ماه وزن میگره؟

٣٦ هفته به بعد بچه رسيده ست و نيازي به دستگاه نداره

از بدو ورود به ماه نهم ديگه دنيا اومدنش خطري نداره ولي تا ٣٦ بمونه خاطر جمعتره 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738
دختره سونومشکلی نبود 

الحمدلله...اره میگن دختر پایینه..بچه منم دختر بود ولی از بس بالا بود نزدیک بود بره تو خرخرم😆😆😆

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2706