2737
2734
عنوان

دوستم دلش میخواد بچه اش بمیره..

1490 بازدید | 79 پست

راستش خودمم بهش حق میدم، دخترش سال نهم درس میخونه،(دوستم زود ازدواج کرده و بلافاصله بچه دار شده) دختره عین غول میمونه، مامانش رو کتک میزنه، باباش رو فحش های وحشتناک میده، با کلی پسر دوست شده تو این سن..اصلا دیوونه است انگار..

دوستم میگه کاش که یه بار از مدرسه برگشتنی ماشین زیرش کنه و بمیره..انقد دلش خونه از دست بچه..

منم هیچ چی دیگه به عقلم نمیرسه، روانشناس و اینا هم دیگه قبولش نمیکنن، حتی بستری هم شده..ولی درست نشده..

نمیدونم چی بگم به دوستم، چطور راهنماییش کنم

خودمم، نه بیشتر نه کمتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

توبه استغفرالله

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

توسن بلوغه ماهم داشتیم ازین مدلی بزرگترشد خوب شد...ولی مامانش چقد سنگدله ک اینجوری دعامیکنه هرچی باشه بچشه قاتل ک نیس خیلی بچست هنوز

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

چرا بر اثر چی عصبی شده این بچه مشکل اعصاب و روان داره حتما خانواده باعث شدن

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم

والا یجوری تعریف میکنین انگار وقتی دنیا اومده کلاس نهم بوده😑تو فاصله دنیا اومدن تا کلاس نهم چجور رفتارایی دیده،اینو باید فهمید

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2706